Skocz do zawartości

Magnat mr780


Nowy123

Recommended Posts

Dnia 13.05.2022 o 17:32, absolute beginner napisał:

Cześć,

Czy ktoś z Was słucha na codzień MR780 z Audiovector QR3? Czy uważacie to za sensowne połącznie do rocka (RATM, Alice in Chains, System of a Dawn) i elektroniki (Prodigy, Chemical Brothers, Letfield)?

Mamy jedno i drugie i powiem że to do siebie pasuje.

Dnia 14.05.2022 o 02:22, Czupakazul napisał:

Acoustic Energy np. AE 109 czy AE120?

Dokładnie. Które to już zalezy od odsłuchu. AE zachowuje spójny firmowy dzwięk.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dawno temu Nostromo3 i podczas przeskakiwania między utworami  występowały  trzaski , długo nie zagrzał miejsca , nie wysyłałem na gwarancję bo przez telefon producent przekazał mi informację że to wina mojego blu-ray 😋

Było to jednak wtedy gdy w zakładce DAC ma allegro było 40 pozycji 🤭

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu kiedys ktos mial z nim podobny problem.Byl post jakis o nostromo.Teraz u mnie to tez wystapilo.Prawdopodobnie jakas przetwornica czy cos takiego.Pan Marek kazal odeslac wiec tak dzis zrobilem.Co dalej zobaczymy.    Przepraszam nie tu tylko na sasiednim forum.

Ale i tak jeszcze zamowilem duzo drozszego RME....🤭Jak wroci naprawiony Wolf to bede mial dwa 🤭.

Edytowano przez T Z6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, klavikort napisał:

A czy ten CXN nie jest 3 razy droższy od Wolf+malina? Jeśli tak to chyba łaski nie robi ze gra lepiej.

Po pierwsze tu na forum znajdziesz kilerów za grosze co biją te za tysiące 😁 . Nagle przeszkadza 😏

Porównywaliśmy streaming tidal to wszystko . 

 

Ja za nowy że sklepu zapłaciłem w lutym 3850 . Nie wiem ile malina z Nostromo Wolf 2 limited ed

 

13 minut temu, T Z6 napisał:

CXN nie mialem okazji posluchac.Mam obecnie tylko Magnata MR780 i Yamahe RN803.I tego malego Smsl Q5.Oba ampli nie maja jakis bardzo dobrych dac dlatego zaczalem isc w strone tych zewnetrznych.

Nie za dużo tego nazbierałes?

Lepiej sprzedać kupić dobry jeden 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...