Skocz do zawartości

Magnat mr780


Nowy123

Recommended Posts

5 minut temu, Wito76 napisał:

Coś jest nie tak z tym sprzętem (egzemplarzem). Klipsche mają wysoką skuteczność i nie powinno być żadnego problemu z głośnością. Co robi za źródło?

Laptop z karta dźwiękową creative podłączone do optyka, takiego samego połączenia używałem z Onkyo, dlatego żeby mieć porównanie użyłem tego samego systemu.

 

7 minut temu, Wito76 napisał:

Owszem, były tu głosy nowych posiadaczy, że "to nie moja bajka, Yamaha, Nad czy co to tam jeszcze gra lepiej" ale z Twojego opisu sprzęt gra jak zepsuty. Nikt tak grubo po Magnacie nie pojechał.

Jest to moja szczera opinia oparta na dotychczasowym doświadczeniu ze sprzętem, ta "dziura" w głośności lekko mnie zszokowała na starcie, ale też mi się wydaje że coś z tym sprzętem jest nie tak.

2 minuty temu, Palmos napisał:

Może to jakaś tandetna podróba, skąd kupowałeś?

Media Ekspert

2 minuty temu, Ace2 napisał:

Zawsze się znajdzie niezadowolony i od razu po swoim egzemplarzu wydaje wyrok. Trzeba było ustawić odsłuch pod swoje kolumny. Na oddanie masz czas, pograj nim trochę a potem oceniają o ile pozostałe komponenty masz ok.

A na czym mam wydać opinie? Czujesz się urażony? :) Nie taki miałem zamiar. Nie bierz tego do siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Mi się nagle rozjaśniła kwestia ceny tego wzmacniacza, dlaczego inne drożeją, a ten tanieje. Nie hejtuje, nie jestem tego typu człowiekiem, to tylko moje odczucie, moje indywidualne. Byłem tu namawiany żeby posłuchać i przekonać się, niestety nie przekonałem się, a wręcz bardzo mocno rozczarowałem.

2 minuty temu, Palmos napisał:

Nie wiem... To może rzucali nim w transporcie jak workiem kartofli. 

Jedyna zaleta z tego że ja jestem głuchy to to że nie słyszę u siebie tej lipy.🤭

Dobre :) Miałem badania wysokościowe i doktorek powiedział mi że mam doskonały słuch, wzrok to samo. Karton w idealnym stanie, ale możliwe że jakieś przeciążenia były, ale czy wtedy w ogóle nie powinien działać? Jak u Ciebie jest z tą głośnością, w jakiej skali zaczyna się dźwięk?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Luk Pl napisał:

Szczerze? Mi się nagle rozjaśniła kwestia ceny tego wzmacniacza, dlaczego inne drożeją, a ten tanieje. Nie hejtuje, nie jestem tego typu człowiekiem, to tylko moje odczucie, moje indywidualne. Byłem tu namawiany żeby posłuchać i przekonać się, niestety nie przekonałem się, a wręcz bardzo mocno rozczarowałem.

Dobre :) Miałem badania wysokościowe i doktorek powiedział mi że mam doskonały słuch, wzrok to samo. Karton w idealnym stanie, ale możliwe że jakieś przeciążenia były, ale czy wtedy w ogóle nie powinien działać? Jak u Ciebie jest z tą głośnością, w jakiej skali zaczyna się dźwięk?

Ja słuchałem między 30 a 40dB

I rzeczywiście dopiero Vincent pokazał co oznacza cichy odsłuch 😉

Edytowano przez Matt Daemon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Palmos napisał:

Tak jak u Ciebie ale nie rozumiem jaki masz z tym problem?

Może nie tyle problem co zdziwienie, ale jeśli tak jest też u Ciebie to ten typ tak ma, w zasadzie to żaden problem, dużo mogę wybaczyć jeśli dźwięk cieszy, ale niestety nie cieszy :( Jestem w szoku że tak gra z pudła, niestety nie wierze że jak się wygrzeje to będzie lepiej, a musiało by być o niebo lepiej żebym cieszył się tym dźwiękiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, klavikort napisał:

To chyba jasne, ze masz wadliwy egzemplarz. Co tu dużo mówić.

A może  w ty mediaexpert używali go jako stolika na kawę i coś się wylało do środka? 🤔😉

9 minut temu, Ace2 napisał:

Cichy odsłuch był też powodem że wymieniłem 780 na MA900.

Z tego co pamiętam to także dlatego że kupiłeś jakieś wymagające kolumny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...