Skocz do zawartości

Magnat mr780


Nowy123

Recommended Posts

2 minuty temu, Palmos napisał:

A mógłbyś rzucić fotki tych obudów? Ciekaw jestem jak jest u mnie - gra poprawnie,

Jedyne to mało wysokich i muszę lekko korygować ale to napewno wina kolumn i korekcja działa znakomicie.

Popoludniu dopiero.Teraz jestem w pracy juz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągacie ciekawe wnioski, ten z marketowym browarkiem szczególnie do mnie przemawia, coś o tym wiem. Mam mały update, wczoraj odkryłem coś dziwnego. Mianowicie przy wyciszonej muzyce z wnętrza urządzenia słychać wyraźnie "brzęczenie" w okolicy transformatora, prawdopodobnie transformator, mało tego, po przełączeniu w tryb standby słychać z tego samego miejsca bardzo delikatny, ale słyszalny pisk. Nigdy się z czymś takim nie spotkałem, to chyba nie jest normalne? Napiszcie proszę jak jest u Was, z góry dzięki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Luk Pl napisał:

Mianowicie przy wyciszonej muzyce z wnętrza urządzenia słychać wyraźnie "brzęczenie" w okolicy transformatora, prawdopodobnie transformator, mało tego, po przełączeniu w tryb standby słychać z tego samego miejsca bardzo delikatny, ale słyszalny pisk.

No u mnie chyba tego nie ma ale po robocie zwrócę uwagę i napiszę.

 

1 godzinę temu, T Z6 napisał:

U mnie tak jest od poczatku.I nie tylko u mnie.Tym sie nie martw.Ten typ tak ma.

 

5 godzin temu, T Z6 napisał:

Popoludniu dopiero.Teraz jestem w pracy juz.

Zobacz jak u brata. (A jak wyjdzie np. do kibla to podmień mu magnata na swojego😉)

1 godzinę temu, Luk Pl napisał:

ten z marketowym browarkiem szczególnie do mnie przemawia, coś o tym wiem

To naprawdę nie ściema. Kumpel kiedyś pracował w browarze i mówił że było: "Dobra, zatrzymujemy i zmieniamy produkcję bo będzie szło na biedrę..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Palmos napisał:

No u mnie chyba tego nie ma ale po robocie zwrócę uwagę i napiszę.

Bede wdzieczny, ciekawe czy ten typ tak ma. 

14 minut temu, Palmos napisał:

To naprawdę nie ściema. Kumpel kiedyś pracował w browarze i mówił że było: "Dobra, zatrzymujemy i zmieniamy produkcję bo będzie szło na biedrę..."

Wiem, tam szły okocimy mocne 0,660l, to nie jest typowa pojemność, nigdy nie zapomne jak się tym strułem 😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Luk Pl napisał:

Mianowicie przy wyciszonej muzyce z wnętrza urządzenia słychać wyraźnie "brzęczenie" w okolicy transformatora, prawdopodobnie transformator, mało tego, po przełączeniu w tryb standby słychać z tego samego miejsca bardzo delikatny, ale słyszalny pisk

Sprawdziłem 

Przy wyciszonej muzyce słychać lekkie buczenie z trafo, ale to jest bardzo ciche, słychać dopiero jak się przyłoży głowę do magnata. Sprawdzałem zaraz po włączeniu wzmacniacza. Więc chyba to normalne.

Na standby nic nie słychać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Palmos napisał:

Przy wyciszonej muzyce słychać lekkie buczenie z trafo, ale to jest bardzo ciche, słychać dopiero jak się przyłoży głowę do magnata. Sprawdzałem zaraz po włączeniu wzmacniacza. Więc chyba to normalne.

Na standby nic nie słychać.

Wiec na prawdę mam "wyostrzony" słuch, bo ja to usłyszałem przechodząc obok wzmaka, a stoi mniej wiecej na wysokości mojego biodra, chyba że po prostu u mnie jest to głośniejsze, tak jak chłopaki pisali, ten typ tak ma, ale dlaczego nikt wcześniej o tym nie wspomniał, dla mnie nawet taka drobnostka to jakaś wada. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Luk Pl napisał:

Wiec na prawdę mam "wyostrzony" słuch, bo ja to usłyszałem przechodząc obok wzmaka, a stoi mniej wiecej na wysokości mojego biodra, chyba że po prostu u mnie jest to głośniejsze, tak jak chłopaki pisali, ten typ tak ma, ale dlaczego nikt wcześniej o tym nie wspomniał, dla mnie nawet taka drobnostka to jakaś wada. 

Dla kogoś z wyostrzonym słuchem są raczej wzmacniacze z innego segmentu, tak mi się wydaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, tchocky napisał:

Czytałem cały temat i parę osób pisało o dźwięku transformatora. Tak samo jak o piszczeniu w jednym albo drugim głośniku🙂

Wiec coś mi umknęło, też czytałem, widocznie po łebkach 🙂

2 minuty temu, klavikort napisał:

Dla kogoś z wyostrzonym słuchem są raczej wzmacniacze z innego segmentu, tak mi się wydaje.

Być może, ale to pewnie nie osiągalny dla mnie segment 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, T Z6 napisał:

Wielokrotnie opisywalismy rozne wady tego urzadzenia.Trzeba bylo dokladnie przeczytac caly dlugi temat o tym Magnacie.

Czytałem to wyłapałem takie nieznaczne jak brak dedykowanych przycisków do zmian źródła, gdybym przeczytał o tych, które wymieniłem to bym tego nie zamówił. Nie twierdze że nie bylo wspominane, ale jak dyskusja schodziła na inne tory to zdążyło mi się pominąć strone. Tylko dziwne że ktoś wraca z pracy i sprawdza czy trafo wydaje dźwięki. Troche się mnie czepiasz, dlatego że czepiam się wad Magnata? 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, T Z6 napisał:

Nie czepiam sie.Poprostu sporo osob tu opisywalo rozne rzeczy.O piszczeniu cewek tez byla mowa.Ale dla wiekszosci z nas to nie stanowilo problemu.Poprostu wymienialismy sie roznymi spostrzezeniami.

Zaczynamy się już o wszystko czepiać. Nawet o za niską cenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...