Skocz do zawartości

Magnat mr780


Nowy123

Recommended Posts

9 godzin temu, Palmos napisał:

A mógłbyś rzucić fotki tych obudów? Ciekaw jestem jak jest u mnie - gra poprawnie,

Jedyne to mało wysokich i muszę lekko korygować ale to napewno wina kolumn i korekcja działa znakomicie.

Nie wiem czy widac roznice...Ale roznica jest.Ale to oczywiscie tylko gorna obudowa.

16540120983597724323625350291102.jpg

16540121505927906658210075009154.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Palmos napisał:

To tylko może zniechęcić kolejnych zainteresowanych, albo uczulić żeby kupowali z porządnych sklepów audio

Wydaje mi się że po to ten temat na forum, ale zaznaczałem że to moja indywidualna opinia, niech zainteresowani maja wgląd w plusy i minusy

12 minut temu, T Z6 napisał:

Nie wiem czy widac roznice...Ale roznica jest.Ale to oczywiscie tylko gorna obudowa.

16540120983597724323625350291102.jpg

16540121505927906658210075009154.jpg

Ja mialem górny, miałem bo właśnie zwróciłem 

Może to jest tak jak jeden chłopak pisał, jak kupil komplet MR780 z CD playerem z tej samej serii i kolory urządzeń były z dwóch różnych parafii, może dwie różne fabryki? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, tchocky napisał:

Na zdjęciach w internecie jest jeszcze inna górna obudowa... to chyba te z początku produkcji. 

 

5212d516b3dcfbc83cc78a01a4899459.jpg

Ja ma dokładnie z tą obudową, kupiony 3,5 roku temu. Jak się przyłoży ucho to coś tam buczy lekko, ale transformator chyba ma prawo buczeć. Lampy były w nim chińskie, ale grało to i tak moim zdaniem dobrze, po dołożeniu oddzielnego dac-a oraz wymianie lamp nawet nie myślę o wymianie na coś innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E50 nie miałem to nie wiem, ale przez tydzień miałem toppinga d50s i nie powiem żeby był zły ale u mnie wolf lepiej wypadł, zależało mi żeby za bardzo nie zmieniać charakteru jaki nadaje magnat ale jednocześnie poprawić to i owo, topping za bardzo ingerował , narzucał swój styl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, T Z6 napisał:

Nie wiem czy widac roznice...Ale roznica jest.Ale to oczywiscie tylko gorna obudowa.

16540120983597724323625350291102.jpg

16540121505927906658210075009154.jpg

Masz zupełnie inna obudowę niż moja

mam taka jak @tchocky wkleił..

nie twierdze ze to coś oznacza bo każdy producent ma prawo cos zmienic jak mu się dostawca podzespołu wysypie ale.. śledzę wątek na tyle długo, ze gdy przewijają się wzmianki o wadach (których u mnie „odpukać” nie doświadczam) to zwracam uwagę kto gdzie zamówił.. 

Odbiegając od zagadnienia, pewnie jedna pare lamp będę miał na sprzedaż.. wiec jeżeli ktoś zainteresowany to prośba o info na priv

Edytowano przez MirekZabrze
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Palmos napisał:

@Luk PlA tak z ciekawości...

Pogniewałeś się na mr780 czy będziesz wymieniał? lub zamawiał z innego sklepu?

Możesz dogadać się z branżą na tym forum co do ceny i wysyłki (wypożyczenia)

Tak, szukam czegoś innego, teraz chciałbym wypróbować Onkyo, tylko te ceny. Będę musiał trochę poodkladać. Nie wiem na czym polega takie wypożyczanie. Bede próbował w okolicznych sklepach, chociaż oferta jest teraz bardzo ograniczona no i ceny wysokie. Jest takie Onkyo TX-8220, opinie są mocno zróżnicowane, ale chyba go wypróbuje, może mi przypasuje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumcie mnie źle. Nie chcę nikomu ubliżyć, ale frapuje mnie co kieruje ludźmi, że kupują sprzęt, o którym wiadomo,że jakość wykonania, bezawaryjność etc. pozostawiają wiele do życzenia.

Życie nauczyło mnie,że jak mam kupić coś tylko dlatego,że jest tańsze niż oferuje konkurencja to...nie kupuję. Wolę nie kupić , odłożyć kasę i kupić coś ,co będzie działało bez zarzutu (nie mam na myśli barwy dźwięku ), albo kupuję sprawdzone, używane.

Innną sprawą jest,że często na tym forum zachwala się walory muzyczne sprzętu, a nie informuje o licznych wadach danego sprzętu.

Co z tego,że coś może fajnie zagrac, jeśli nie zagra ,bo wiecznie trzeszczy trafo, nie działają regulatory albo jeszcze coś innego.

Jak w tym powiedzeniu. "To był taki dobry chłop gdy nie pił".......a że zawsze pił to........za dobry nie był....

I co by nie mówić, są firmy , które poniżej pewnego poiomu nie schodzą. Sprzęt może nas niezadowolić "graniem" ,..... ok, ale gra.  

O problemach z tym Magnatem naczytałem się już tyle, że ...nie dałbym się skusić.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, terracan1929 napisał:

O problemach z tym Magnatem naczytałem się już tyle, że ...nie dałbym się skusić.

No coś w tym jest, ale to takie ogólne i trochę krzywdzące stwierdzenie. Są i egzemplarze buble jak się okazuje i normalne, z których użytkownicy są całkiem zadowoleni. Faktem jest, że trochę często tu na forum słychać o jakichś problemach. Ciekawe tylko, jak to się ma w skali całej produkcji i sprzedaży. Na pewno nie wszyscy posiadacze tu są i piszą. Podejrzewam, że jest tu jedynie jakiś odsetek posiadaczy w Polsce. Tak więc nie do końca wiemy jaka jest skala problemów. Niemniej jednak problemy o których tu piszą ludzie mogą być irytujące jak piszczące trafo, buczenie, problemy z potencjometrem czy jakieś krzywe podświetlenie lamp. U mnie np jedna z lamp była słabiej podświetlona i wizualnie trochę to denerwowało i przy sprzedaży trzeba było o tym wspomnieć i głupio się tłumaczyć, że to nie sama lampa tak świeci tylko nieistotne dla wzmacniacza jako grajka podświetlenie led. Ale to akurat był drobiazg. Co innego próbować sprzedać piszczący wzmacniacz, tu robi się trochę problem. Najgorsze, że nie do końca wiadomo gdzie jest problem z takim piszczeniem, nikt tu nie napisał jeszcze, że usunął problem samodzielnie bądź w serwisie

Edytowano przez Wito76
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...