Skocz do zawartości

Stereo do 5 max 6 tys


kryss20

Recommended Posts

Witam zamierzam kupić zestaw stereo, doświadczenia w sprzętach i odsłuchu nie mam ale jestem pewny że drewnianych uszu nie mam. Moje jedyne doświadczenia pochodzą z pc i czy wymieniałem słuchawki czy karte dzwiekowa zawsze dobrze slyszalem roznice .

Budżet jak w temacie 5 max 6tys pomieszczenie w jakim będzie to grało to salon 34m2 zestaw mialby byc podlaczony do tv samsung ks7000 dekoder nc plus i ps4 no i CD zeby odtwarzało bo kobieta sie domaga. Teraz co bedzie grane ogolnie muzyka elektroniczna house techno itp jakiegos rocka czy dance tez od czasu do czasu sobie zapuszcze i teraz tak, lubie sobie głośniej posłuchać tego wszystkiego lubie bass mocny mięsisty głeboki ale też nie do przesady żeby mi to nie górowało nadto nad resztą. Co do srednich i wyskoich to po prostu maja być żeby nie były nijakie, na pewno nie lubie wysokich takich ze az  uszy krwawią.

I teraz co polecicie? zeby to wszystko co napisalem dalo sie podlaczyc  w calosc i czy odtwarzacz cd trzeba odzielnie czy jakis z amplitunrem razem?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

biorąc pod uwagę Twoje preferencje, wielkość salonu oraz założony budżet, zaproponowałbym zestaw oparty na bazie amplitunera sieciowego Yamaha R-N602 oraz odtwarzacza CD-S300. Dopełnieniem systemu może być zestaw kolumn Heco Aurora 700, Pylon Audio Sapphire 25 lub trochę tańsze Monitor Audio MR6. Heco to spójne, dynamiczne, plastyczne brzmienie. Pylon Audio to bardziej swobodny, dynamiczny, efektowny dźwięk.

Serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, porównania i indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...