Skocz do zawartości

dobór kolumn


PrzemoN

Recommended Posts

16 godzin temu, Q21 napisał:

Cześć,

spójrz na Pylon Audio Pearl 25, ewentualnie troszeczkę droższe Monitor Audio MR6. Jeśli lubisz potężne granie z dobrą podstawą basową, ciekawą opcją będzie Audio Pro Avanto FS2.0.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy i 8bdywidualne oferty.

bardzo  dziękuję , mieszkam trochę w lesie więc z odsłuchaniem będzie problem, faktycznie zauważyłem że bas w tym sprzęcie nie poraża.

Przemek

6 godzin temu, S4Home napisał:

Witaj,

 

Dozbieraj troszkę i spraw sobie Magnat Shadow 207. Ten Pioneer potrzebuje mocnych kolumn na dole, gdyż sam nie jest specjalnie basowy.

 

Piotr

Dzięki , przemyślę sprawę, jak dobrze pójdą altusy to czemu nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To amplituner Kina domowego, nie wiem dlaczego nikt, nie zwrócił na to uwagę. Tylko wciskacie kolumny... ??

Najpierw wzmacniacz stereo lub końcówka mocy stereo , ewentualnie amplituner stereo! I do tego kolumny. W tym budżecie 1500 zł da się to zrobić!? Używane oczywiście. 

Jakiebyś nie kupił kolumny, to i tak nie będzie najlepiej z ampli od kina. 

Ale to jest moje zdanie, branża widocznie uważa inaczej...

Ech! ?

Pozdrawiam 

PS. A kolegę @PrzemoN  proszę o odszukanie tematu - jak pisać pierwsze posty na forum. I uzupełnienie brakujących informacji. 

Nie rozumiem jak można doradzać nie wiedząc nawet jakiego dźwięku autor oczekuje... 

Sztuka dla sztuki? Byle sprzedać?? 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz to ja zamieniłem na amplituner i miałem nadzieję że będzie lepiej, niestety nie jest, chyba wrócę do starego visonika bo w drugim pokoju gra znacznie przyjemniej z kolumnami Fischer STE 560. Myślę że z tym wzmacniaczem stare altusy również miały pełniejsze brzmienie ale żadnych cudów. W sumie zgodzę się że Pioneerowi zdecydowanie brakuje basów, może wystarczy jakiś sub i po wszystkim. Sprzętu używam do słuchania muzyki coś w rodzaju lekkiego rocka. Dziękuję za zainteresowanie i cenne rady.

Przemek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...