Skocz do zawartości

Onkyo TX RZ 810 i Dali Oberon 7 - jakie kable


Epmkk

Recommended Posts

Dnia 30.01.2019 o 12:32, Slawomir Pawlas napisał:

Witam,

Ja aktualnie czekam na Onkyo M-5000R prosto od dystrybutora, końcówka będzie również współpracować z Onkyo RZ-810 przez wyjście front L/R pre-out.
Miałem możliwość posłuchać w domu kilkanaście różnych wzmacniaczy stereo, a kupiłem tego, którego jeszcze nie słuchałem :D
Za tydzień podzielę się moją opinią.

 

image.png.c0720222aa7e4b16bdf7f01e3706f078.png
Instrukcja obsługi Onkyo RZ-810.

 

No i się nie podzieliłeś opinią, szkoda. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
Dnia 8.07.2019 o 08:08, S4Home napisał:

Myślę że warto było dopytywać miesiąc po. Aczkolwiek może kolega tu nadal zagląda wówczas po pół roku recenzję będzie jeszcze lepsza.

 

Piotrze trochę czasu już minęło ;)

Więc tak, zaczynam od początku.

Słuchanie muzyki na KD (Onkyo RZ810+Klipsch RP260F) po kilkunastu minutach strasznie mnie męczyło, dlatego postanowiłem podłączyć do RZ810 końcówkę mocy M-5000R. Zmiana w odsłuchu kolosalna, lepsza dynamika, pojawiła się scena, dół przestał „dudnić”, a góra została utęperowana. W pokoju pojawiła się muzyka zamiast „hałasu”.
Ale apetyt rośnie w miarę jedzenia, postanowiłem na bazie M-5000R zbudować osobny zestaw do odsłuch stereo, składa się z Onkyo M-5000R; P-3000R; NS-6170. W tym secie to pre-amp robi największą robotę, jeszcze lepsza dynamika, scena, wokale, szczegółowość bardzo duża, więcej dzieje się głośnikach.

Jeszcze muszę do stereo dokupić kolumny :) ale z tym poczekam do przyszłego roku. Mam dwóch faworytów, jeszcze większa dynamika itd., to Klipsch RF7 lub całkowita zmiana brzmienia Klipsch Heresy lub Forte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...