Skocz do zawartości

Jaki zestaw stereo ?


gahan19711

Recommended Posts

Witaj,

jeśli mamy zmieścić się w budżecie, to proponuję zestaw Onkyo TX-8250 z kolumnami STX Electrino 150. Jako alternatywa w niewiele wyższej kwocie możemy zastosować kolumny Pylon Audio Pearl 25. Natomiast jeśli jest opcja minimalnie zwiększenia budżetu, zaproponowałbym ewentualnie jako alternatywa amplituner Yamaha R-N602 oraz kolumny Monitor Audio MR6.

Serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Q21 napisał:

Witaj,

jeśli mamy zmieścić się w budżecie, to proponuję zestaw Onkyo TX-8250 z kolumnami STX Electrino 150. Jako alternatywa w niewiele wyższej kwocie możemy zastosować kolumny Pylon Audio Pearl 25. Natomiast jeśli jest opcja minimalnie zwiększenia budżetu, zaproponowałbym ewentualnie jako alternatywa amplituner Yamaha R-N602 oraz kolumny Monitor Audio MR6.

Serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz indywidualne wyceny.

Czy te Pylony zagrają lepiej od tych STX i jak by to wyglądało cenowo ? Pozdrawiam

3 godziny temu, S4Home napisał:

Pioneer sxn30ae + melodika bl40mkIII

Niewiele orzykroczysz budżet ale ze sprzętu będziesz mega zadowolony.

Zapraszam

Piotr

Ile kosztował by mnie ten zestaw ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny STX grają bardziej skrajami pasma, bardziej efekciarsko. Pylon Audio Pearl to trochę bardziej równe granie, plastyczne, lepiej wypełnione. 

Napisz proszę na priv i podaj wszystkie konfiguracje włącznie z Melodika, którymi jesteś zainteresowany, przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby nie zakładać kolejnego tematu, zapytam tutaj,

 

Ostatnio byłem w salonie HI FI na odsłuchu kilku kolumn, 

Wchodząc tam miałem inne założenie bo chciałem posłuchać Dali zensor 7 z amplitunerem onkyo 5270.

Jak najbardziej gość podłaczył mi ten zestaw, ale ze swojej strony zaproponował odsłuch tych samych kolumn na wzmacniaczy Onkyo A-9130

Nie jestem audiofilem ale słyszałem różnice pomiedzy ampli a wzmakiem, Na korzyść oczywiście wzmaka. Dzwięk był bardziej wyraźny i czysty.

 

Do porównania posłuchałem na tym wzmaku jeszcze, kolumny Monitor audio bronze 6 i Klipsch RP26 , 

dla mnie Zensory najlepiej zagrały, jeszcze myślę może posłychać Klipsch rp-280f 

 

Teraz mam dylemat czy kupić Wzmaka a-9130 czy pójść w jeszcze mocniejszy A-9150? A nie miałem możliwości odsłuchu tego modelu bo nie było był tylko model niższy. 

Może być za mocny ten wzmak do zensorów? 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...