Skocz do zawartości

Laik chce kupic stereo


Randi

Recommended Posts

Witam planuje zakup sprzetu stereo do 3tys. Dwie kolumny plus jakis wzmacniacz badz amplituner. Wiem ze kwota jest mala ale moze cos sie znajdzie

Przed chwilą, Randi napisał:

Witam planuje zakup sprzetu stereo do 3tys. Dwie kolumny plus jakis wzmacniacz badz amplituner. Wiem ze kwota jest mala ale moze cos sie znajdzie

Mam salon o wymiarach 9mx5.5m sprzet stoi na dluzszej scianie w narozniku

Prosze o pomoc tematow pewnie bylo wiele ale i tak nie radze sobiw z wyborem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Randi napisał:

Witam planuje zakup sprzetu stereo do 3tys. Dwie kolumny plus jakis wzmacniacz badz amplituner. Wiem ze kwota jest mala ale moze cos sie znajdzie

Mam salon o wymiarach 9mx5.5m sprzet stoi na dluzszej scianie w narozniku

Prosze o pomoc tematow pewnie bylo wiele ale i tak nie radze sobiw z wyborem

Masz jakieś źródło dzwięku ? Jeśli nie to dolicz sobie jeszcze jakiś cd, gramofon albo streamer do kolumn i wzmacniacza. Chyba że wybierzesz amplituner sieciowy plus kolumny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz duże pomieszczenie, z zestawów fabrycznie nowych mogę Ci zaproponować dwie konfiguracje, pierwsza to Onkyo TX-8250 z Monitor Audio MR6, druga także Onkyo TX-8250 z kolumnami Heco Aurora 700. Wiem, że obydwa sety przekraczają budżet, ale jeśli zależy Ci na dobrym nagłośnieniu salonu, nie jesteśmy w stanie złożyć dobrego zestawu taniej, chyba że używki. Dodatkowo spójrz, że w zestawie zawarłem nowoczesny amplituner sieciowy, który daje dostęp do pełnej funkcjonalności sieciowej, setek internetowych stacji radiowych, streamingu Spotify.

Serdecznie zapraszam na odsłuchy do naszego salonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ten zestaw z kolumnami indiana podoba mi sie ale czy spelni moje oczekiwania? Chcial bym slyszec duza ilosc dzwieku wraz z basem nie znam fachowej terminologii ale zslezy mi na tym zeby bylo slychac i gitare i bebny. Kiedys dawno mialem radmora i tonsile na tamte czasy gralo swietnie.

Nie pogardze sorzetem uzywanym

Moze sprzet uzywany dalo by sie kupic z jakiejs gornej polki?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...