Skocz do zawartości

Odświeżenie sprzętu


HerrMann

Recommended Posts

To mój pierwszy post na tym zacnym forum, wobec tego: CZEŚĆ WSZYSTKIM. Ostatnio przyszedł mi do głowy pomysł wymiany sprzętu audio. Obecnie używam: Tannoy Mercury M2 (ich nie zamierzam wymieniać). do tego CD Technics SL-PG590 (w obliczu wymiany reszty, podlega również wymianie) oraz moja największa bolączka - Ampli Technics SA-DX 930. Amplituner komplet nie pasuje do moich potrzeb. Dźwięk wielokanałowy, nie wykorzystane 5x100W, dts, cuda, wydotryski, a dźwięk... dalikatnie mówiąc nieporywający.

Szukam zestawu  stereo, o możliwie dobrym dźwięku, mającego w sobie wzmacniacz, tuner (lub amplituner) i odtwarzacz CD. Mogą to być oddzielne klocki, może być to jeden zestaw All In One. Nowe lub używane w stanie tip-top. Limit kwotowy: około 2500zł. W uzasadnionych przypadkach jestem gotów wydać ciut więcej. Cenę niższą powitam z radością :) .

Pomieszczenie do nagłośnienia ma 20m2. Co będzie na tym "grane"? Klasyka rocka, jazz i pokrewne, do tego . . .Trójka. Dojrzały słuchacz, muzyka adekwatna do peselu :)

W ramach pobieżnych poszukiwać znalazłem już nawet dwa urządzenia all in one: używany, ale w stanie wzorcowym Maranz M-CDR503 za niecałe 1000zł, oraz nowy Pioneer NC-50DAB za 2699.

Jako człowiek z dobrym słuchem, jednak nie mający żadnego pojęcia co się działo przez ostatnie 20 lat na rynku audio (tyle lat używam wspomnianego wcześniej sprzętu), mam nadzieję, że polecicie mi coś porządnego.

Edytowano przez HerrMann
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...