Skocz do zawartości

Kino domowe dla żony do sypialni ?


Krzysiek Seczek

Recommended Posts

Witam!

Szukam małego kina do sypialni dla żony, powierzchnia około 20 m2, muzyka filmy 50/50 %.

Potrzebuje coś z nowinkami do kolumn tylko i wyłącznie podstawkowych. Moje propozycje to:

1.Yamaha RX-S601 lub 602

2.Marantz NR 1509 lub 1609

Kolumny :

1.Dali Sensor 1 cztery sztuki ewentualnie Pico na tylko

2.Polk audio Signature S15 cztery sztuki ewentualnie na tył S10

Do tego oczywiście centralny i na koniec jeżeli będzie potrzeba dokupię głośnik basowy.

Moje pytanie czy takie zestawy do słuchania muzyki, oglądania TV i filmów wystarczy ? Oczywiscie muzyka z serwera Synology i z telefonu po bluetooth.Żona nie jest osobą wymagającą ale ja też będę z tego korzystał ?.  Zależy mi na małych zestawach ale takich by to zagrało w miarę ładnie. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, S4Home napisał:

Hej,

Do kina wystarczą do muzyki nie.

Jeśli ma być do tego i do tego to:

Marantz SR1609 + Dali Zensor ale 3 + modele Pico pozostałe + sub ELAC EQ10.

 

Wtedy jakoś ćw stereo też będzie.

Pisz o wypożyczenie sprzetu i lepsze ceny.

 

Piotr

Dziękuję za odpowiedź, rozumiem że ten Marantz SR1609 lepiej zagra w stereo, a w kinie też da radę?

Co do kolumn to jest już wybrana szafka i ma głębokość 40 cm i tutaj zastanawiam się czy te Dali Zensor 3 nie będą za blisko ściany. Rozumiem że na tyl wystarczą Piko. Oczywiście centralny też  do kina brać oprócz suba.

Patrzę jeszcze na głośniki JBL Studio z serii 2, czyli 220 i 230 są troszkę mniejsze może te zagrają dobrze z tym Marantzem?

Edytowano przez Krzysiek Seczek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...