Skocz do zawartości

Pierwszy zestaw


Be Gie

Recommended Posts

Witaj,

niestety budżet nie pozwoli na zakup dobrej klasy sprzętu fabrycznie nowego. Moja propozycja to odsunięcie w czasie zakupu gramofonu oraz odtwarzacza, zacznij od plików cyfrowych i streamingu.

Niestety nie jestem w stanie zaproponiwać konkretnych konfiguracji, gdyż jest to uzależnione od Twoich indywidualnych preferencji. Postaraj się jak najlepiej opisać wiecej szczegółów, przede wszystkim jakie zazwyczaj gatunki muzyczne słuchasz, jakie preferujesz brzmienie (jasne, ostre, dynamiczne, ciepłe, miękki, gęste,...), czy masz wymagania z kwestii kolorystyki kolumn.

Wspomniałeś, że zestaw będziesz słuchał z telefonu po Bluetooth, co będzie źródłem dźwięku? Czy będą to pliki audio zapisane na telefonie, czy streaming serwisu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Siemka,

Pioneer SXN30AE lub Yamaha RN602 + Magnat Shadow 207.

CD i gramofon z czasem.

Wśród używanych uda się od razu całość. Jak poszukasz to się wypowiem. Teraz za mało czasu na to.

Piotr

Witam,

czy prowadzicie sprzedaż stacjonarna i czy jest opcja odsłuchu na miejscu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Q21 napisał:

Witaj,

niestety budżet nie pozwoli na zakup dobrej klasy sprzętu fabrycznie nowego. Moja propozycja to odsunięcie w czasie zakupu gramofonu oraz odtwarzacza, zacznij od plików cyfrowych i streamingu.

Niestety nie jestem w stanie zaproponiwać konkretnych konfiguracji, gdyż jest to uzależnione od Twoich indywidualnych preferencji. Postaraj się jak najlepiej opisać wiecej szczegółów, przede wszystkim jakie zazwyczaj gatunki muzyczne słuchasz, jakie preferujesz brzmienie (jasne, ostre, dynamiczne, ciepłe, miękki, gęste,...), czy masz wymagania z kwestii kolorystyki kolumn.

Wspomniałeś, że zestaw będziesz słuchał z telefonu po Bluetooth, co będzie źródłem dźwięku? Czy będą to pliki audio zapisane na telefonie, czy streaming serwisu.

Witam,

Muzyka pełny przekrój , dobra - od elektroniki poprzez rock po wykorzystanie zestawu do podłączenia do tv i oglądania filmów. Preferuje streaming z serwisów. Co do kolorystyki to nie mam konkretnych życzeń. Podłoga jest w kolorze orzecha wiec może coś w tym kierunku. 

2 minuty temu, S4Home napisał:

Tak i na miejscu i wypożyczamy do domu.

Piotr

Prosiłbym o adres i godziny pracy. Posiadacie jakiś sklep online abym mógł sprawdzić wasza ofertę ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź,

jesli możesz minimalnie zwiększyć budżet, spójrz na zestaw Onkyo TX-8250 z Heco Aurora 700. Masz bardzo porządny amplituner z pełną funkcjonalnością sieciową oraz optymalnie dobrane kolumny. Jako alternatywa spójrz na kolumny Pylon Audio Sapphire 25. W opcji nie przekraczania budżetu możemy zaproponować kolumny Monitor Audio MR6 oraz Pylon Audio Pearl 27. Jeśli lubisz cieplejsze, bardziej miękkie, plastyczne granie, warto też rozwazyć Tannoy Mercury 7.4 oraz koniecznie Q Acoustic QA3059i.

Zapraszam najpierw na odsłuchy, które pozwolą Ci w jednych warunkach wybrać najbardziej optymalny zestaw, a następnie oczywiście sprzęt i kolumny można wypożyczyć do domu. Mamy ogromny asortyment elektroniki i kolumn, wszystko można w komfortowych warunkach u nas potestować. Zapraszam serdecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...