Skocz do zawartości

Słuchawki pod Chord Mojo do 1000-1500 zł


Recommended Posts

Uszanowanko! Jako iż parę dni temu zamówiłem Mojo, to wypadałoby zacząć szukać odpowiednich do nich słuchawek. Poczytałem trochę i mam już parę swoich typów, ale może ktoś się jeszcze wypowie. Moje jedyne wymogi to właściwie wygoda(będą się zdarzać nawet kilkugodzinne odsłuchy, więc nie może to zbytnio męczyć. Warto też zaznaczyć, że noszę okulary co pewnie też będzie miało niemałe znaczenie) i zamknięta budowa(z przynajmniej w miarę porządną izolacją). No i oczywiście muszą ładnie z Mojo grać ale to oczywiste :D Najpoważniej myślę nad AQ Nightowl i między innymi te na pewno odsłucham w którymś sklepie, no ale może znajdzie się jeszcze coś, co warto byłoby przetestować.

 

Dzięki!

Edytowano przez acb515
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

AQ Nightowl to dobry wybór i warto ich posłuchać. Mojo to nasycone brzmienie, bardzo plastyczne i wydajne prądowo więc nie ma większych problemów z napędzeniem słuchawek.
Tak jak Janusz napisał koniecznie posłuchaj Fostex TH610 oraz Denon D-5200 ( choć tutaj może być problem z okularami ale mogę się mylić). Od siebie poleciłbym jeszcze Meze 99 Classic ale należy koniecznie ich posłuchać z racji charakterystycznego przyciemnionego brzmienia.
Jeżeli lubisz brzmienie z pazurem to można spróbować Beyerdynamic T70 ale od razu uprzedzam, że są to słuchawki z bardzo mocno zaakcentowaną górą, którą można załagodzić recablingiem.

Pozdrawiam
Szymon

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...