Skocz do zawartości

Coś lepszego, mam Magnat 605


kp43h8

Recommended Posts

Chciałem NAD za 4-5 tys, nie 300zł. Proszę czytać ze zrozumieniem, porównanie było do kolumn za 2000zł i wzmacniaczy do nich, założę się, że adekwatnie jest przy kolumnach za 15 tys, Wy audiofile zawsze przesadzacie, kolega ma xtc 1500 w aucie i wzmaka za 50zł, jakoś dziwnie daje radę to uciągnąć i grało podobnie do mojego us ampsa za 3000zł.... ;) używanego sprzętu nie biorę. Dzięki za pomoc, muszę przemyśleć temat, a najlepiej znaleźć kogoś z tymi kolumnami w domu i poprosić o możliwość odsłuchu, to jednak prawie 20 tys za komplet. Kable też porównywałem za 20zł, 500zł i 2000zł. Dla mnie totalnie 0 różnicy pomiędzy 20zł i 2000zł, a na forach tematy po 50 stron o kabelkach.

Edytowano przez kp43h8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, S4Home napisał:

Ok. Ja nie jestem audiofilem :)

ale miło mi. Chcesz w końcu pożyczyć te kolumny czy nie?:)

A chcesz mi pożyczyć? ^_^  z kaucją nie będzie problemu, tylko powiem, że już 2 razy wymieniałem wysokie tony w 605 ^_^

Swoją drogą załóżmy, że nie jestem audiofilem tylko jak wyżej, rap, głośny odsłuch itp. Mam 20tys złotych, jak oceniacie wybór dosyć irracjonalny Quantum Signature + no nie wiem, wzmak za 5-6 tys i drugi zestaw za te same pieniądze, 6 kompletów Magnat 605 + wzmacniacze do nich. Co zrobi większy zamęt? ?

Wiem, może ja powinienem w domu mieć po prostu sprzęt estradowy..................

Edytowano przez kp43h8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie. To ci pożyczę ?

pytasz serio?

sigbaturet i kolumna wyższej półki. Nie wiem czy audiofilską czy ma zadatki na hiend. Pewnie nie utra ale jednak.

6 kolumn nie ma nic wspólnego ze stereo. 

chcesz robić zamęt. Kup kolumny estradowe aktywne o mocy realnej 1000 Wat. Wymień bezpiecznik na korytarzu i ciesz się lupaniem.

 

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał kiedyś estradowe i owszem grało to głośno, ale zanim bas się rozkręcił to uszy bolały. Z tymi 6 kolumnami to taki żart. Dzisiaj żona się dowiedziała, że jest w ciąży, szukamy inne lokum - większe. Więc z kolumnami na kilka miesięcy stop, ale będę o Tobie pamiętać. Odezwę się w maju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, źle się czuła od 2 tygodni, ale miała okres. Jej siostra miała okres do 4 miesiąca więc nic nie podejrzewaliśmy, a tutaj jest zarodek 2cm i 8 tydzień ? Półtorej roku bez muzyki bym nie przetrwał, czasem wygonię ją na spacer i zlasuje sobie mózg ? więc jak tylko ogarnę potrzebę mieszkaniową to wrócę do tematu lepszych kolumn, ja w gorącej wodzie kąpany więc zaufaj mi, 3-4 miesiące i będę szukać ponownie sprzętu ^_^ żona jednak przy porodzie chce mieć 3 pokoje i jej się nie dziwię. Aktualnie mamy dwa z jednym dzieckiem i jest ciasno więc trzeba to zmienić. Trzymajcie kciuki 10 sierpnia ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...