Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz do canton chrono 509.2 dc


_przemo_

Recommended Posts

Witam wszystkich na forum. Jestem tu nowy i nie moglem znalezc potrzebnego watku wiec zakladam nowy i mam nadzieje ,ze mi pomozecie. Stalem sie posiadaczem kolumn canton chrono 509.2 dc i subwoofera canton sub 8.2 . Poszukuje wzmacniacza ktory bedzie do nich pasowal i sie zgra. Cena do 3000 zl. Slyszalem je na amplitunerze yamahy rxv 677 graly ladnie ale dolne pasma jakies stlumione byly i ten bas jakis taki kiepski oczywiscie bez suba same kolumny. Czytalem gdzies ze te wlasnie kolumny potrzebuja sporo mocy. Osobiscie wole oddzielny wzmacniacz i jakis cd do tego a z czasem moze dac-a dokupie. Chcialbym rowniez podlaczyc gramofon technics 1200mk2 a taki av odtwarzacz nie posiada wejscia mono co od razu dyskwalifikuje na starcie. Co moglibyscie zaproponowac w tym limicie cenowym, na koniec chcialem jeszcze dodac ze jeden z moich znajomy powiedzial ze yamaha as-701 zagrala by z nimi dobrze co o tym sadzicie.Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Elizjum7919. napisał:

Vincent sv226, Musical fidelity m3i,Roksana kandy K2 lub caspian M1?

Dziekuje za odpwiedz . Qrcze ale te wzmaki to troszke kosztuja :)mam na mysli nowe oczywiscie . Ten Vincent sv226 wydaje sie konkretny tylko jaknpod niego gramofon podlaczyc? Za pomoca pre-ampa ?

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Hej, Yamaha to amplituner kina. Nie nadaje się do stereo.

Do tych kolumn potrzebujesz coś ciepłego.

Vincent, magnat, caspian M1.

Piotr

Dzieki za odpowiedz . Wiem ze ten rxv yamahy to amplituner ,ale mowilem tez o integrzre yamahy as701. Jezeli chodzi magnaty to jakis konkretny model bys polecil ?? Vincent super ale poza moim zasiegiem cenowym:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, S4Home napisał:

Nowy magnat mr780. Ale widziałem za około 3500 czy 4000 używany ma1000. No i zjada tamte propozycje 

Piotr

Hej. Znalazlem jeszcze cos takiego Vincent SA-31 i Vincent SP-331 system dzielony. Miales moze kiedys mozliwosc odsluchu tego klocka ? Gosc na zagranicznym forum ma na sprzedaz za niecale 3000 zlociszy. Tylki napisal ze byly one w serwisie w zeszlym roku? To znaczy ze moga byc wadliwe ? Prosze o opinie :). Jeszcze jedno czy do tego magnata ma1000 i vincenta da rade podlaczyc suba aktywnego ?

Edytowano przez _przemo_
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...