Skocz do zawartości

Klub Google Chromecast audio


1Ender

Recommended Posts

Zamówiłem Chromecasta z allegro, niby jako nowy ale jak przyszedł to okazało się, że to używka po przejściach z celowo zdartym numerem seryjnym - towar idzie do zwrotu ale chciałem zaspokoić swoją ciekawość czy ktoś się z tym wcześniej spotkał i wie jakim celu zostało to zrobione? Wrzucam temat z reddita ale tam tylko domysły. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, cky gex napisał:

Zamówiłem Chromecasta z allegro, niby jako nowy ale jak przyszedł to okazało się, że to używka po przejściach z celowo zdartym numerem seryjnym - towar idzie do zwrotu ale chciałem zaspokoić swoją ciekawość czy ktoś się z tym wcześniej spotkał i wie jakim celu zostało to zrobione? Wrzucam temat z reddita ale tam tylko domysły. 

 

Mam z 3 takie,wszystko ok. mysle,ze google przekazalo je do znisczenia, jak sie kapneli,ze lepiej zarabiac na gownianych smart speaker, a ktos sprytny je "zanonimizował" i puscil w obieg. Zapewne jest teraz bogaty :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na allegro sprzedawane jako nowe ale wersja bulk. Ale sprzedający zarzeka się, że są nowe fabrycznie i że te otarcie to w trakcie transportu z hurtowni :D

"...mam informacje z hurtowni że jest to otarcie w transporcie cała partie taką dostali natomiast urządzenie jest fabrycznie nowe..."
"...Taką mam informacje z hurtowni nie będę się z nimi wykłócał ani z Panem..."

xD

Edytowano przez Stolarz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tenfilip napisał:

Mam z 3 takie,wszystko ok. mysle,ze google przekazalo je do znisczenia, jak sie kapneli,ze lepiej zarabiac na gownianych smart speaker, a ktos sprytny je "zanonimizował" i puscil w obieg. Zapewne jest teraz bogaty :D

Nawet nie chodzi o to czy działa bo tego nie sprawdzałem, tylko kupiłem przedmiot nowy a dostałem używkę po przejściach a sprzedający cały czas upiera się, że to nówka :) 

Edytowano przez cky gex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, cky gex napisał:

Nawet nie chodzi o to czy działa bo tego nie sprawdzałem, tylko kupiłem przedmiot nowy a dostałem używkę po przejściach a sprzedający cały czas upiera się, że to nówka :) 

 

Być może są to wycofane sztuki i/lub z innego regionu i przeznaczonym kodem uwzględnionym w numerze seryjnym.

 

Założyć spór w Allegro, spacyfikować takiego delikwenta o zwrot środków i pozostawić właściwy komentarz, taka jest moja sugestia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chromecast jak każdy inny, nie ma nic wytartego. Z tym, że jeden (ten zakupiony kilka dni temu) ma o wiele wyraźniejsze białe nadruki, i był w zestawie z normalnym europejskim zasilaczem. Dwa poprzednie zakupiłem (ponad rok temu) z zasilaczami "angielskimi". Jakości dźwięku jeszcze nie porównywałem ale raczej to zrobię.

chromecasty trzy.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...