Skocz do zawartości

Klub Google Chromecast audio


1Ender

Recommended Posts

47 minut temu, Jack Frost napisał:

A kto powiedział lub obiecał, że to produkt dla Ciebie? To jest casualowy produkt dla casualowych ludzi. Tak samo jak te 30 milionów sztuk Chromecast Audio albo ponad 300 milionów użytkowników Spotify słuchających po BT.

Czuje sie casualem! :P CA akurat gra bardzo dobrze, jesli sparowac go z DACiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tenfilip napisał:

Niby tak, ale z reguly jest tak,ze taka tzw. tania ale popularna elektronika jest zamieniana przez nowszy model - a nie, ze jest mega popularna a potem ciach, producent ją ubija. Myślę, że to jest najbardziej zaskakujące.

Spotkałem się z opinią, że Chromecast Audio okazał się zbyt dobry w stosunku do ceny i zamiast ją podnosić woleli się wycofać całkiem. Takie urządzenia gdy są produkowane masowo są naprawdę bardzo tanie w kosztach produkcji. Sądzę że do wycofania Chromecasta Audio przyczynić się mogła opinia o nim z początkowego okresu, gdy oprogramowanie do niego było niedopracowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tomaz75 napisał:

Mam pytanie,bo nie zrozumiałem, masz jaką nakładkę na malinę,Hiffiberry,Allo,Boss,czy podobne,czy grasz z samej maliny przez USB?

Malina ma również standardowe wyjście dźwięku analogowe, mały jack. Z niego grałem, przecież to jest wyraźnie napisane.

9 godzin temu, Tenfilip napisał:

Masz aluminiowy kabel sieciowy??? Przecież chyba wszędzie już stosuje się miedź? 

Wpisz sobie na botland "Obudowa do Raspberry Pi 4B - aluminiowa - szara - LT-4BA02". Ta buda ma punkty styku z prockami, więc działa jak pasywny radiator. No ale wada, mocno przytłumione wifi i BT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, MobyDick napisał:

Spotkałem się z opinią, że Chromecast Audio okazał się zbyt dobry w stosunku do ceny i zamiast ją podnosić woleli się wycofać całkiem. Takie urządzenia gdy są produkowane masowo są naprawdę bardzo tanie w kosztach produkcji. Sądzę że do wycofania Chromecasta Audio przyczynić się mogła opinia o nim z początkowego okresu, gdy oprogramowanie do niego było niedopracowane.

Fakt że na początku jak zacząłem używać (myślę ze koło 2016-17) było masakryczne niestabilne i zrywało połączenie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, dj-robson napisał:

Malina ma również standardowe wyjście dźwięku analogowe, mały jack. Z niego grałem, przecież to jest wyraźnie napisane.

Wpisz sobie na botland "Obudowa do Raspberry Pi 4B - aluminiowa - szara - LT-4BA02". Ta buda ma punkty styku z prockami, więc działa jak pasywny radiator. No ale wada, mocno przytłumione wifi i BT.

To spróbuj nakładki DAC na malinę i dopiero zobaczysz,usłyszysz jak to może grać, wtedy pogadamy.A to że grasz przez mini Jack dotarło do mnie ale nie uwierzyłem,teraz rozumiem że nie jesteś zadowolony,ja miałem dwie nakładki DAC,i dopiero to zagra,a nie mini Jack.

Edytowano przez tomaz75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, dj-robson napisał:

Malina ma również standardowe wyjście dźwięku analogowe, mały jack. Z niego grałem, przecież to jest wyraźnie napisane.

Wpisz sobie na botland "Obudowa do Raspberry Pi 4B - aluminiowa - szara - LT-4BA02". Ta buda ma punkty styku z prockami, więc działa jak pasywny radiator. No ale wada, mocno przytłumione wifi i BT.

Aaaa myslalem, ze mikrotik :P Cos na usb podepniji po problemie;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chromecast Audio posiadam od dawna. Dziś dokupiłem Chromecast with Google TV dla mojego tv-Panasa bo mnie czasem wpienia ten cały smart w nim. Za jakiś czas może nie będzie można nigdzie kupić tak jak CA teraz 😆

Ma ktoś ten najnowszy Chromecast? (czy on jest najnowszy?)  Jeszcze nie podłączyłem żeby sprawdzić jak to działa. 

162751851_492432711765010_6332202315770534681_n.thumb.jpg.7d0c7037af1782f531116dd669e0a546.jpg

162567137_264923358451264_7103318146580776681_n.thumb.jpg.6dc9649f612ac0f80ca9baa155fdf2e7.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, JohnDoe napisał:

Chromecast Audio posiadam od dawna. Dziś dokupiłem Chromecast with Google TV dla mojego tv-Panasa bo mnie czasem wpienia ten cały smart w nim. Za jakiś czas może nie będzie można nigdzie kupić tak jak CA teraz 😆

Ma ktoś ten najnowszy Chromecast? (czy on jest najnowszy?)  Jeszcze nie podłączyłem żeby sprawdzić jak to działa. 

162751851_492432711765010_6332202315770534681_n.thumb.jpg.7d0c7037af1782f531116dd669e0a546.jpg

162567137_264923358451264_7103318146580776681_n.thumb.jpg.6dc9649f612ac0f80ca9baa155fdf2e7.jpg

Mam, jest jakis niedopracowany. Wole Shielda jako centrum multimediow i zwyklego chromecasta jako chromecasta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...