Skocz do zawartości

Klub Google Chromecast audio


1Ender

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
14 godzin temu, Wojtek M napisał:

Mi Box S. Kosztuje poniżej 300 PLN. Ma chromecast , wyjście optyczne i jack. Najpierw trzeba skonfigurować podłączając przez HDMI do TV. Później można rozłączyć i korzystać jako chromecast audio.

Dobry pomysl, tylko chyba nie da sie go grupowac. Dla mnie to problem, dla innych osob niekoniecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Zależy mi na streamowania z telefonu lub z komputera (Mac) ze Spotify bezprzewodowo na wzmacniacz. Z lektury wątku rozumuję, że kupuję MiBoxS. Konfiguruję boxa przez hdmi w TV. Potem już z górki mini jackiem z boxa do wzmacniacza wpinam się 2 x rca i mam bezprzewodowy chormecast bez uruchamiania TV?

Edytowano przez jcw
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jcw napisał:

Zależy mi na streamowania z telefonu lub z komputera (Mac) ze Spotify bezprzewodowo na wzmacniacz. Z lektury wątku rozumuję, że kupuję MiBoxS. Konfiguruję boxa przez hdmi w TV. Potem już z górki mini jackiem z boxa do wzmacniacza wpinam się 2 x rca i mam bezprzewodowy chormecast bez uruchamiania TV?

Albo zwykly chromecast 3 i wpinasz po hdmi, jesli masz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jcw napisał:

Niestety mam klasyczny wzmacniacz więc wejścia tylko RCA. Rozumiem, że z MIBoxem na mini jacka x 2 rca będzie działać? Ale to w trybie Spotify Connect?

Nie znam mi boxa - ale ja swego czasu mialem chromecast hdmi + switch HDMI z ktorego optykiem wychodzil "ukradziony" dzwiek do DACa i dzialalo to bardzo dobrze. Mibox pewnie ma najtanszy DAC, wiec jesli bedzie dzialac, to moze brzmiec kiepsko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
1 godzinę temu, marecki napisał:

Hifi cast używałem a BubbleUPnP używam i obie aplikacje obsługują pliki flac.

Jeśli mam je na telefonie to tak obsługują, jednak kiedy mam je na komputerze połączonym w tej samej sieci i używam aplikacji na telefonie do streamowania na Chromecast audio,  to nie widzi mi plików Flac. Pliki w tym samym folderze ale mp3 widzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, marecki napisał:

Czy aplikacja na telefonie widzi udostępnione pliki flac na komputerze przy włączonym odtwarzaniu lokalnym (na telefonie)?

Nie, nie widzi. Może zadam inne pytanie. Czy można przesłać flac po DLNA? bo mp3 udostępnione z komputera, aplikacja na telefonie widzi. W tym samym folderze co mp3 sa też flac i tego formatu nie widzi. Może nie można przesłać flac po dlna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...