Skocz do zawartości

Yamaha czy Onkyo?


osiken

Recommended Posts

Witam.
Zdecydowałem się postawić pierwsze KD, i chciałem spytać was czy są jakieś szczególne różnice między Yamahą RX-V363 a ONKYO TX-SR504 ??
Zależy mi na nowym sprzęcie, budżet na amplituner to ok. 800 złotych.
Jeśli nic nie stałoby na przeszkodzie, to wziąłbym Yamahę... Ale może sa jeszcze inne ciekawe amplitunery w tej cenie?
PS: Koniecznie musi być czarny icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jeśli nic nie stałoby na przeszkodzie, to wziąłbym Yamahę...



Ja mam Yamahę jestem z niej zadowolony trafiłem na używany model prosto z salonu icon_smile.gif ani jednej ryski model to YAMAHA RX-V440RDS kupiłem na allegro, warto kupić jakaś używkę ale nie zawsze się udaje ze to doskonały sprzęt wybrałeś icon_wink.gif. Moja yamaha wygląda jak nowa, napisałeś kolor czarny a ja mam Tytanowy czyli jasny, słuchaj kolor nie ma znaczenia znaczenie ma jakość dźwięku i zabdany sprzęt Polecam na allegro.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Cytat

Kupowanie amplitunera za 800 zł jest bez sensu, dołóż 150 i weź model wyższy np. Yamahe 463, w której jest np. autokalibracja i HDMI, ta 363 to nie ma kompletnie nic.



Jakie to ma znaczenie (bo jestem zupełnie zielony) ta autokalibracja?
oraz złącza HDMI (z takim złączem mam mieć dvd, ale to będzie zwykłe bez HD
telewizor też CTR i na razie nie planuje go zmieniać
Proszę o wyjaśnienie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam szukam taniego ampa do kd, cenowo to mi najbardziej odpowiadają promocyjno-marketowe bo ceyny oki i można no 30 rat 0% wziąść ale tu pojawia się duże ale bo to ma jeszcze w miarę dobrze grać a w zestawach najczęściej jest kiepski amp i głośniki natomiast dvd najczęściej ok np Yamaha 663 czy Pioneer 410.
Ale po przewertowaniu różnych stron znalazłem Yamahę 6040 z HDMI i USB za 799 zł czarny, niestety brak na różnych forach informacji o tym ampli czy warto czy nie? Ja mocno się nad nim zastanawiam, może i ciebie on zainteresuje.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...