Skocz do zawartości

Wieza do 1 500 zł do pokoju 3mx3m


Canarino

Recommended Posts

Witam. Otóz planuję zakup wiezy do mojego pokoju,który jest mały bo ma wymiary około 3m x 3m   . Budzet to 1 500 zł.  Bedę na niej słuchał głównie muzyki z gatunku  R'n'B , hip hop , troche soul . 

Przeczytałem duzo dobrych opini o Denonach , m.in  Denon m-39 czy tez m-41 . Problem w tym ze wersja m-41 nie posiada gniazda usb a na tym mi bardzo zalezy, za to wersja m-39 posiada te gniazdo ale jest juz niedostępna w zwykłej sprzedazy. Znalazłem za to dwie oferty  z uzywanym Denonem m-39 za 700 zł i 760 zł . Tutaj linki  https://www.olx.pl/oferta/denon-m-39-sony-yamaha-kenwood-philips-arcam-thomson-marantz-technics-CID99-IDpOyCx.html#5f126482ed     https://www.olx.pl/oferta/denon-rcd-m39-CID99-IDxwvzM.html#5f126482ed

Jaką wieze radzilibyście mi kupić ?  Moze są jakieś inne wieze do 1 500 zł które oplaca się kupić ? 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Canarino

Odsłuchaj interesujące Cię modele, a później pytaj. Nikt nie odpowie Ci czy dźwięk będzie Ci odpowiadać. Musisz niestety sprawdzić na własne uszy. 

Opisy nic Ci nie dadzą. 

I na koniec popraw swój wpis o brakujące informacje. 

Znajdź temat "Jak pisać pierwsze posty na forum" i napisz wg podanego tam wzoru. 

Pozdrawiam 

PS. O używany sprzęt audio możesz zapytać forumowego kolegi @Pumpurek. Prowadzi komis używanego audio. Może coś zaproponuje? Dostaniesz gwarancję, sprzęt sprawdzony technicznie i możliwość wymiany na inny jak nie podpasuje dźwiękowo. Wpłacasz kaucję i sprzęt zostaje wysłany do Ciebie kurierem. Masz możliwość przetestowania w warunkach domowych. 

Z nowych jakbyś był zainteresowany pytaj kogoś z branży. Wypożyczenie na tych samych warunkach. 

Pozdrawiam 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...