Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe do 1000zł


Recommended Posts

Witam

poszukuje słuchawek bezprzewodowych do grania z Iphone XS Max. Nie chce się bawić w przejściówki dlatego szukam możliwie najlepszej opcji bez kabli.

90% odsłuch muzyki właśnie na Iphone, ze Spotify,10% to filmy.

Muzyka wszelaka, lubię rocka, pop ale i lubię tez czasem mocniejszy bas.

Myslalem nad Beoplay E8, można już kupić za ok 1000zl. Problem dla mnie to bateria która gra max 4h.

Sam nie wiem czy wole douszne czy nauszne, czy dokanałowe. Nie mam tutaj żadnych preferencji. Raczej nie będę z nimi biegał, głównie słuchanie w domowym zaciszu, czasem w samolocie.

Kolejne pytanie - czy w ogóle jest sens inwestować w takie słuchawki, tj czy odczuje różnice od np. Sennheiser CX6.0 za 350zl?

 

pozdrawiam serdecznie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem to w samolocie transmisja radiowa nie jest dopuszczalna. Warto zastanowić się nad rodzajem słuchawek. Do słuchania w warunkach domowych wskazane sa raczej większe słuchawki wokółuszne. Poza domem , ze względu na ograniczenia rozmiarów zwykle wybiera się mniejsze słuchawki. Ostatnio w cenie 1 tyś mozna kupić bardzo ładnie wykonane słuchawki Sonus Faber Pryma z dedykowanym do nich adapterem bluetooth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to niepoważne, ale ja polecę Ci słuchawki za połowę tej kwoty, oczywiście, jeśli będziesz chciał rozważać dokanałówki. MEE Audio EB1 to moim zdaniem Bluetooth który reprezentuje naprawdę mocną wysoką klasę. Sama testowałam z iPhonem i to zdecydowanie będzie mój kolejny słuchawkowy zakup. Brzmienie jest dynamiczne, angażujące, super stereofonia i scena. Warto posłuchać. Można też pobawić się dedykowaną apką (dostępna na Android i iOS) w której można dowolnie zmieniać podbicie pasma, ale jak dla mnie to już fabryczne brzmienie wymiata. Nagraliśmy o nich krótki filmik, możesz go sprawdzić tutaj.

Na co dzień używam MEE Audio Pinnacle P2 i w połączeniu z adapterem Bluetooth BTX1 też z czystym sumieniem mogłabym polecić takie zestawienie, nigdy nie testowałam wygodniejszej konstrukcji. Masz wtedy dwa w jednym: po przewodzie i przez Bluetooth, wystarczy przepiąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro myślisz o tym żeby ich używać w samolocie to mogę polecić Sony wh-1000mx2. Osobiście długo szukałem odpowiednich słuchawek, i porównałem je z większością słuchawek w swoim segmencie / cenie. Zywotna bateria + aktywna redukcja szumu to coś co w końcu przemówiło za tym konkretnym modelem.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...