Skocz do zawartości

Jaki polecacie odyearzacz cd do NAD 326bee ?


piotria

Recommended Posts

19 minut temu, Q21 napisał:

Cześć,

jeśli tylko budżet pozwoli, to proponuję NAD C546 BEE. To świetny dźwiękowo odtwarzacz, który powinien Cię w pełni usatysfakcjonować. To model dedykowany do Twojego wzmacniacza.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsluchy i indywidualne wyceny.

Na nowy napewno nie, okolo 1,000 zł mam do przeznaczenia na ten cel, ale tak wlaśnie myślałem. Utwierdzasz mnie w przekonaniu że to będzie najlepszy odtwarzacz

Edytowano przez piotria
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matantz 63 KI, SE lub też 67 SE. 

67 SE słuchałem, duża detaliczność, mocne niskie. Scena poukładana, namacalne elementy źródeł pozornych. Za 400 - 550 zł można znaleźć ładny zadbany egzemplarz z oryginalnym pilotem. Lasery jeszcze dostępne. 

Pozdrawiam 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przemek Ost

Miałem jeden przypadek z Rotelem rcd951, gdzie szuflada zamykała mi się gdy kładło się płyty na tackę. Ale to była przypadłość tych modeli. Kompakt sprzedałem handlarzowi. Kupiłem inny.

Nie widzę potrzeby kupowania dodatkowego lasera, ale oczywiście można. Warunek, by sprawdzać czy w modelu, który chcesz kupić lasery są dostępne.

Pozdrawiam

PS. Przemku, a Ty szukasz czegoś teraz?

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainwestowalem ostatnio tyle w sprzet ze stwierdzilem ze warto zwolnic ? mam leciwe sony cdp70 ktore zle nie jest i spelnia swoje zadanie (ale zaznaczam ze nie mam porownania z niczym innym). Ale w przyszlosci bede szukal uzywki odtwarzacza cd podobnie jak kolega wyzej, wspolpracujacego z NAD 326/356, ktore nie bedzie dodatkowo podbijal niskich tonow, a raczej wprowadzal wiecej szczegolowosci i sceny do zestawu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, 1Ender napisał:

@Przemek Ost

Będę miał CD Nada do sprzedania za jakiś czas. Bardzo udany model, świetnie grający i dodatkowo nowy laser lub dwa jak ten drugi znajdę. Tanio. Napisz do mnie priv, to podam szczegóły. Powinno razem dobrze zagrać. ?

Pozdrawiam 

A mi czemu nie proponujesz ? ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...