Skocz do zawartości

Słuchawki wokółuszne do 700 zł


Recommended Posts

Witam

Po wielogodzinnych przeszukiwaniach w internecie, dostałem już małego mętliku w głowie, więc stwierdziłem, że sięgnę po pomoc na tutejszym forum. Zdecydowałem się na zakup wzmacniacza słuchawkowego Audiotrak Prodigy Cube BE, który będzie podłączony do komputera, ale potrzebuję do nich jakiś lepszy słuchawek. Zakup kieruję wyłącznie w stronę muzyki, gry oraz filmy są na drugim planie. Słucham muzyki z prawie każdego gatunku (choć sporo rocka), więc zależy mi żeby były dosyć uniwersalne. Jak na razie zastanawiałem się nad modelami:

- Beyerdynamic DT150, DT990 Pro, DT770 Pro,

- AKG K550 MKIII, K612 Pro, K70X.

Juz byłem prawie zdecydowany na AKG K550 MKIII, ale dużo jest opinii, że nie nadają się one zupełnie do rocka.

Tak jak w tytule, chciałbym się zmieścić w tych +/- 700 zł.

Z góry dzięki za wszelką pomoc : )

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo zależy od tego jak słuchamy muzyki. Słuchawki o bardziej liniowej charakterystyce  ,a do takich nalezą wszelkiego rodzaju monitory studyjne zwykle wymagają dość dużego poziomu głośności dla uzyskania naturalnego dźwięku. Podobnie sprawa wygląda z monitorami bliskiego pola. One służą do grania z naturalnym poziomem głośności dla danych instrumentów i głosu wokalistów. Gdy mają robić za tło, wtedy wypadają kiepsko lub trzeba skorygować ich charakterystykę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...