Skocz do zawartości

kino domowe


north

Recommended Posts

Ale co porównujesz PMC Twenty5 26 do tych Klipschów. Nawet seria RP to mogła by do tych kolumn robić jedynie podstawki konkurencyjne.

Zupełnie inna klasa.

Ale szczerze. To szukaj modeli PMC Twenty 26. To model starszy o nieco innym ATL'u i w zasadzie wylocie i membranie głośnika niskotonowego. Ale granie rewelacyjne.

Może być na wyprzedaży taniej.

Napisał do mnie zobaczę czy jeszcze jest.

23jek nie polecam. Jak już coś to 22ki.

 

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

witajcie, wreszcie bylem na konkretnym odsluchu w niemczech w sklepie HiFi Profis, maja tam rozne studia od 1 do 3. I w 1 to kolumny do 1000 EUR, 2 to kolumny 1000-3000k EUR, a do 3 nie wchodzilem ;) z pierwszego tez wyszedlem szybko i wiekszosc czasu spedzilem w 2.  testowalem duzo zestawow bo byl przycisk na scianie do zmiany zestawu i sluchajac jednego utworku mozna bylo sobie zmieniac zestawy. jak dla mnie bajka, moze to jest standard ale ja sie z taka opcja pierwszy raz spotkalem, nowicjusz jestem :)

moja uwage przyciagnely ponizsze zestawy:

Elac Vela fs 407 - chyba moj faworyt.
Audio Physic classic 30 - elac troszke lepiej mi gral
Focal Electra 1028 BE - cenowo troche wyzej niz Elac i chyba Elac lepiej mi zagrał... 
Focal Electra 1038 BE - cena juz wyzsza, czesto przeskakiwalem miedzy Elac w czasie utworku, fakt ze glosniej graly i nie dalo sie idalnie poczuc różnicy, gdyby nie cena to pewnie Focal by wybrał chociaż sam nie wiem... 

Wzmacniacz do odsluchu byl yamaha a-s1100.

Niestety nie bylo na stanie PMC Twenty 26 i nie moglem porownać a szkoda. Mam mozliwosc kupic uzywek PMC Twenty 26 ;)  ale ciagle szukam. 

 

Edytowano przez north
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...