Skocz do zawartości

Amplituner do heco music style 900


wasu

Recommended Posts

Witam, mam kolumny heco music style 900 do tego suba magnat 302A (i stary amplituner pioneer z kina domowego).

Proszę o pomoc w wyborze amplitunera do tych kolumienek cobym dźwięk miał ładny i abym tego suba mógł podłączyć.

Żona lub posłuchać muzyki ze stacji telewizyjnych więc nie mam jakiś super wymagań. Filmy też oglądamy ale nie mam parcia aby robić kino domowe chyba że doradzicie że warto choć dojdzie już spora kwota na resztę zestawu.

Mi osobiście wystarczy ładny dźwięk stereo bo audiofilem nie jestem.

Czytałem że Onkyo TX-8270 jest git do tych kolumn (może coś lepszego w tym zakresie cenowym doradzicie).

pozdrawiam

Sławek(wąsu)

slawek1977@tlen.pl 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

dokładnie tak, moim zdaniem zdecydowanie najlepszą dla Ciebie opcja będzie Onkyo TX-8270. Brzmieniowo to amplituner, który w połączeniu z Twoimi kolumnami zapewni uniwersalny, dynamiczny dźwięk tak w kinie domowym, jak i stereo. Urządzenie ponadto posiada złącza HDMI, tak więc możesz podłączyć wszystkie urządzenia kablami HDMI indyjscy tylko jedymmkabkem do telewizora. Amplituner ma wyjście pro-out na subwoofer.

Serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, porownania oraz indywidualną wycenę dla forumowicza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym HDMI to akurat nie jest warunek bo w końcu kolega mi wytłumaczył na czym to polega jak chłopu ze wsi.

Chodzi aby fajnie grało a to że konsole podłącz inaczej na której i tak praktycznie nie grywam to mi powiewa.

Myślę czy np Onkyo tx-8250 lub 8215 dadzą też ładny a może i lepszy dźwięk. Yamaha rn602 podobnym zakresie cenowym.

2500 zł to maks który chcę wydać ale jeśli sprzęt za 1700 czy 2000 zagra praktycznie tak samo to wolę zaoszczędzić. 

Chodzi aby nie przepłacać za coś co jest mi zbędne a nie da znaczącej różnicy w dźwięku.

Czekam na kolejne dobre i tylko dobre rady .

pozdrawiam

Sławek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...