Skocz do zawartości

SUBWOOFER DO STEREO


dawido77

Recommended Posts

Witam jak w temacie szukam subwoofera do stereo. Po wstępnej analizie i rozmowach padają propozycje przede wszystkim REL SERIA T ok. bardzo dobre subwoofery i chyba go kupię, ale ostatnio zainteresował mnie subwoofer SUMIKO S.9 Można powiedzieć, że to prawie ta sama konstrukcja co REL T/9i. Testy i opinie na temat SUMIKO S.9 są rewelacyjne, wręcz pisze się, że za tą cenę jest wyśmienity. https://audio.com.pl/testy/kino-domowe/subwoofery/2576-sumiko-s-0-s-5-s-9,   http://www.avtest.pl/subwoofery/item/855-sumiko-s-9                                                             W związku z tym moje pytanie: Czy ktoś może potwierdzić osobiście jakość SUMIKO S.9 ?, a może ktoś miał możliwość porównać ze sobą te dwa subwoofery.       

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

jeśli zależy Ci na dobrym subwoofera do wysokiej klasy zestawu stereo, wybierałbym pomiędzy dwoma markami - REL i SVS. Nie znam wielkości pomieszczenia odsłuchowego, dlatego trudno jest mi zaproponować konkretny model. W przypadku REL już seria T jest bardzo dobra, jeśli budżet pozwoli na S, będzie jeszcze lepiej. W przypadku oferty SVS zwróć uwagę na modele o konstrukcji zamkniętej tj. SB. Już model podstawowy SB-1000 jest w stanie bardzo dobrze nagłośnić salon prawie 30m2.

Sumiko próbowało konkurować swoimi modelami z REL, ale moim zdaniem jednak REL jest lepszy. Zresztą już są ostatnie egzemplarze w Polsce Sumiko i pewnie nie będzie dostępności, jest jeszcze tylko najbardziej podstawowy S.0 i potężny S.10.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Q21 napisał:

Witaj,

jeśli zależy Ci na dobrym subwoofera do wysokiej klasy zestawu stereo, wybierałbym pomiędzy dwoma markami - REL i SVS. Nie znam wielkości pomieszczenia odsłuchowego, dlatego trudno jest mi zaproponować konkretny model. W przypadku REL już seria T jest bardzo dobra, jeśli budżet pozwoli na S, będzie jeszcze lepiej. W przypadku oferty SVS zwróć uwagę na modele o konstrukcji zamkniętej tj. SB. Już model podstawowy SB-1000 jest w stanie bardzo dobrze nagłośnić salon prawie 30m2.

Sumiko próbowało konkurować swoimi modelami z REL, ale moim zdaniem jednak REL jest lepszy. Zresztą już są ostatnie egzemplarze w Polsce Sumiko i pewnie nie będzie dostępności, jest jeszcze tylko najbardziej podstawowy S.0 i potężny S.10.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz indywidualne wyceny.

Dzięki za odpowiedzi, w takim razie dam sobie spokój z tym SUMIKO. Skupię się na REL i SVS szkoda, że nie ma u was VELODYNE i B&W, nie wiem ile w tym prawdy, ale firma B&W jako pierwsza zaczęła produkować sub z konstrukcją zamkniętą, pomimo że to nie ich bajka i to z dobrym skutkiem, a za nimi reszta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...