Skocz do zawartości

Magnat Transpuls 1500 lub coś do większego salonu


dj-robson

Recommended Posts

13 godzin temu, piotr027 napisał:

P.S.Rozpatruję do tych Magnatów zakup lampy Yaqin MS-30L ale bardzo ,bardzo sie waham,gdyz różne opinie słyszałem.Ale to otwarty temat i chetnie wysłucham opini o tym wzmacniaczu.

 

Tania chińska lampa to zły pomysł , popatrz na ten wzmacniacz tam jest 12 lamp , policz koszt podzespołów , marżę sklepu , koszt produkcji , i wyjdzie Ci ,że to nie ma prawa dobrze zagrać ;)  To już lepiej sprawdzić haiku origami tylko to już okolice 4000zł , ale z 2 klasy wyższej jakości sprzęt i do tych kolumn mocy wystarczy.

Ewentualnie jak s4home zestawia z hybrydą magnata (tutaj ma1000) ale mr780 też dałby radę , po rabacie pewnie do wyciągnięcia :) 

60562911_2064507503661219_4263198668452003840_o.jpg

PS: na fejsie nawet komentarz jak ludzie odbierają Magnata o czym kiedyś pisaliśmy ... ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 205
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Po kilku tygodniach grania stwierdzam, że są to kolumny których można słuchać całymi godzinami. Nie męczą i nie są natarczywe, dźwięk jest bardzo ciepły, szczególnie wokal. Jak kolega pisał wyżej, nazwanie głośnika wysoko-tonowego tubowym jest niefortunne. Miałem przed kupnem te same obawy, co by wysokotonowiec nie zagrał jak altusach 140. Barwa jest jak tradycyjnej jedwabnej kopułki. Co do mojego stwierdzenia piaskowej barwy, wcześniej posiadając wysokotonowy tandem  tytan+aluminium JBL , wszystko jest piaskowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2019 o 21:23, jabbaa napisał:

Po kilku tygodniach grania stwierdzam, że są to kolumny których można słuchać całymi godzinami. Nie męczą i nie są natarczywe, dźwięk jest bardzo ciepły, szczególnie wokal. Jak kolega pisał wyżej, nazwanie głośnika wysoko-tonowego tubowym jest niefortunne. Miałem przed kupnem te same obawy, co by wysokotonowiec nie zagrał jak altusach 140. Barwa jest jak tradycyjnej jedwabnej kopułki. Co do mojego stwierdzenia piaskowej barwy, wcześniej posiadając wysokotonowy tandem  tytan+aluminium JBL , wszystko jest piaskowe.

Moje grały póki co trochę w piątek,w sobotę pod wieczór ze 2 h troche głosniej i w niedzielę około 4 h na średnich i niskich poziomach głosnosci

 

 

Podobają mi się brzmieniowo coraz bardziej...

Edytowano przez piotr027
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że audio rządzi, ale w zestawie 7.1 z materiałem 4k i DTS HD MA z OPPO UDP-203 , z tak niewiarygodną lekkością zamieniają każdą kwaśną facjatę w bezkresne wiecznie trwające szczęście, narastające po każdej nowej scenie. Dla każdego "CAR-fila" wytrzęsionego 1KW subem , który obejrzał kilka scen z filmu, zmienia kompletnie określenie głośno, analitycznie i potężnie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że kolumny magnata  się rozruszały. Bas zaczyna być głębszy i czuję jak schodzi bardzo nisko, a w moim przypadku to nie lada wyzwanie , bo w  samochodzie mam suba RocfordFosgate  P1 zapiętego do mac audio reference 2.1 dsp 1.5kW.  Częstotliwość 25Hz dla takiego zestawu to małe piwko przed śniadankiem. Transpulsy to naprawdę dobry zakup.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosiłem się do wypowiedzi pożyczenia mr780 i atolla in100.

To jeśli chodzi o kolumny to jest to naturalny rodzaj transportu. 

Paleta jest bezpieczna. Tych modeli inaczej nie wysyłamy. Są za duże i za bardzo nie wymiarowe opakowania.

Można je odebrać osobiście w Krakowie i Oświęcimiu. Możemy też dowieść do pewnej odległości.

Ale wysyłka tylko na palecie 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dziś doszły magnaty,jest potencjał w nich.20m2 i myślałem,ze nie zdadzą egzaminu z akustyki a tu zonk,wszystko w jak najlepszym porządku ,na miejscu ale czeka mnie pewnie ze 100-150 h wygrzewki,jak na nowe jestem zadowolony bo wreszcie przestałem słuchać sprzętu a zacząłem słuchać muzyki w większej skali dźwięku ,podziękowania dla .....21✌️

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...