Skocz do zawartości

Sonus faber Pryma - Hi-end dla Kowalskiego


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

W kwestii informacyjnej. Sprzedawca twierdzi że brak kabla w moim zestawie wynika z polityki producenta który w zestawach promocyjnych tego kabla nie oferował. Trochę to mało wiarygodne gdyż, w moim przypadku, zestaw promocyjny to moduł BT przyklejony zwykłą taśmą malarską do pudełka ze słuchawkami :) Sonus faber pewnie przymocowałby skórą aligatora albinosa ;) A po drugie trzy osoby dostały trzy różne zestawy :) Nie zmienia to faktu że słuchawkami jestem zachwycony a reklamowałem brak kabla z czystej ciekawości. Chciałem po prostu dowiedzieć się jak zareaguje sprzedawca. I, szczerze mówiąc, nie zawiodłem się ;) Starym polskim zwyczajem włączyli siermiężną kreatywność żeby pozbyć się problemu. To w temacie firmy Salony Denon jako takiej. Muszę, z elementarnej uczciwości, podkreślić że Panowie sprzedawcy z krakowskiego salonu zasługują na pochwałę i szacunek. Starali się jak mogli ale pewnych rzeczy nie przeskoczą. Generalnie bardzo pozytywni ludzie :)

P.S. Kraft, nie martw się. Przejściówka kątowa której Ty nie otrzymałeś i tak okazała się uszkodzona :) Tzn. po zastosowaniu słuchawki grają mono. Być może to kolejny celowy zabieg Włochów, aby nabywca miał porównanie ;) W takim wypadku należałoby napisać że jest sprawna, ale inaczej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MobyDick napisał:

A jaka to była przejściówka kątowa  ?  Z wykazu wynikało że powinien być kabel ( cable ) a nie 2 kable ( 2 cables ) .

Mały jacek 3,5 na małego jacka 3,5. 90 stopni. Kraft dostał dwa kable (cables) a nie dostał przejściówki (adapter).

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się nowa aplikacja (PC, Android, iOS) do personalizowania dźwięku słuchawek Sonarwork True Fi. Ponoć pozwala usłyszeć dźwięk najbardziej zbliżony do tego, który zamierzył sobie realizator nagrania. Niestety na liście obsługiwanych modeli nie ma Prym. Można jednak za pomocą aplikacji wysłać sugestię, że powinny się one znaleźć na liście (w programie jest odpowiedni przycisk). Ja już wysłałem. Może kolejne głosy mogą przyśpieszyć sprawę.

1868965746_SONARWORKS910-070918.png.ba75bcf33982d96105ab4cfdaeb2adf4.png

 

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne odczucia. Początkowo, owszem, wydały mi się niewygodne ale bardzo szybko potrafią się "ułożyć". A głowę mam raczej dużą. Ostatnio słuchałem około 6-7 godzin ciurkiem i zero problemu. Słuchałbym dłużej ale zorientowałem się że właśnie słońce wschodzi ;) Niewątpliwie są dość ciężkie, ale dobrze wpływa to na mięśnie karku. Poważnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

i to jest właśnie problem. zepsuł się kabel do sonusów, mają wymienić na gwarancji, ale idzie z Włoch. pomyślałem, że skoro zniszczył sie po pół roku użytkowania to może zaopatrzyć się w solidniejszy, ale nie mogę nigdzie znaleźć kabla z takimi wtykami. może ktoś może coś podpowiedzieć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Janusz Duryn napisał:

 W razie gdyby nie pasował, nie ma problemu odeślesz.

Można od razu sprawdzić. Janusz przyłóż wtyk swojego kabla do wtyku AQ i zobacz, czy jest trochę dłuższy. Jeśli nie, to nie przypasuje do SF. Foto: AQ - po lewej, SF - po prawej.

20190704_082138.thumb.jpg.bfa68224e7d43adb258dd83933f2a08f.jpg

 

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...