Skocz do zawartości

Sonus faber Pryma - Hi-end dla Kowalskiego


Recommended Posts

6 godzin temu, wojt1172 napisał:

Również dzisiaj je zamówiłem, polecam w razie czego użyć kodu PICODI, który jeszcze obniży cenę o 50 zł.

Jak dotrą to napisz konieczne ile kabli było w pudełku. Wysłałem w niedzielę reklamację ale jak narazie brak odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

1 minutę temu, Kraft napisał:

Może wkurzyli się za podanie na forum kodu rabatowego;) Czy zamówienia bez kodu też anulują?

Tego nie wiem, ale do kumpla dzwonil koleś z salonu i stwierdzil że szanse małe. Z ciekawości też zamowilem i czekam na reakcję. Może tym razem dostał bym obydwa kable ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że Prymy, w cenie wyprzedażowej, są już niedostępne. Zamówienie mi anulowano wcześniej proponując egzemplarz z ekspozycji.

A odpowiedzi na reklamację związaną z brakiem kabla jak nie było tak nie ma. Po niedzieli napiszę ponownie.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, MariuszZ napisał:

Dzięki. Komentarze bezcenne ;) Chyba sobie odpuszczę.

À propos recenzji Sterolife. zastanawia mnie, co przedstawia rysuneczek pokazujący szerokość stereofonii.

SzerokoscStereo1.png.5295a52d5bcc393324c5ca58486226a5.png

Jeśli nagranie takowe zawiera, to nie ma problemów żeby usłyszeć w Prymach dźwięki dobiegające daleko z boków sceny, gdzieś spoza barków. Na pewno szerzej umieszczone niż rozstaw uszu. Co zatem znaczy niebieski pasek zawierający się między ikonami głośników?

PS komentarze do recenzji denne. Jak można porównywać dźwięk słuchawek otwartych i zamkniętych. To jak porównywać kabriolet z terenówką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, JacSantana napisał:

P.S. Masz bana na googla?

Chyba nie. Jeżeli chodzi o to, że nie poszukałem recenzji to tylko dlatego, że nie wierzę recenzją, a bardziej opiniom użytkowników. W tej cenie można mieć lepsze dźwiękowo słuchawki, a wygląd? Cóż, nie wszystko złoto co się świeci ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MariuszZ napisał:

Chyba nie. Jeżeli chodzi o to, że nie poszukałem recenzji to tylko dlatego, że nie wierzę recenzją, a bardziej opiniom użytkowników. W tej cenie można mieć lepsze dźwiękowo słuchawki, a wygląd? Cóż, nie wszystko złoto co się świeci ;) 

Dość "ciekawa" opinia. Nie wiesz jak grają ale za to wiesz że można kupić lepiej grające w tej cenie ;) No ale skoro trafił się jasnowidz to podaj konkretne modele aby pomóc innym forumowiczom w wyborze :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, JacSantana napisał:

Nie wiesz jak grają ale za to wiesz że można kupić lepiej grające w tej cenie

Tak napisano w recenzji tu zalinkowanej. cytuję "Żebyśmy mieli jasność - za te pieniądze można kupić słuchawki oferujące lepszy dźwięk. Ba, przy obecnej klęsce urodzaju znajdziecie takich wiele". 

 

29 minut temu, JacSantana napisał:

No ale skoro trafił się jasnowidz to podaj konkretne modele aby pomóc innym forumowiczom w wyborze :P

Po co te osobiste "wycieczki" ? Gdybym miał co polecać na pewno bym to zrobił. Osobiście słucham na budżetowych AKG K612pro i Ultrasone pro750i. Jak dla mnie wystarczająca jakość. Myślałem o nich dla dziecka, bo prócz dźwięku i wygląd i marka ale już podobno po taniości nie dostanę więc plan runął. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę że podczas pisania cytowanej recenzji cena tych słuchawek to około 2300zł (bez modułu BT) Ten wątek został zainicjowany gdy słuchawki (wraz z modułem BT) można było kupić za 999zł. To jednak spora różnica, i nie jestem pewien czy udało by się znaleźć "w tej cenie" wiele słuchawek lepiej grających. Jestem natomiast pewien że nie da się znaleźć słuchawek  wykonanych lepiej oraz z lepszych materiałów.

To nie osobiste wycieczki tylko wyważona, jak mniemam, reakcja na Twoje prowokacyjne wpisy :)

Miłego wieczoru życzę.

P.S Te słuchawki nie nadają się dla dziecka gdyż są zbyt ciężkie, o czym wcześniej informowałem. No chyba że dziecko ma 25 lat ;)

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, JacSantana napisał:

P.S Te słuchawki nie nadają się dla dziecka gdyż są zbyt ciężkie, o czym wcześniej informowałem. No chyba że dziecko ma 25 lat ;)

Normalnie jasnowidz hehe. Drugie jest dużo młodsze ;) ale jak za ciężkie to raczej odpuszczę temat.

 

1 godzinę temu, MariuszZ napisał:

że nie wierzę recenzją, a bardziej opiniom użytkowników.

Żebym nie był opatrznie zrozumiany. Miałem na myśli, że opinie użytkowników np. Twoja krótka recenzja znaczą dla mnie więcej niż recenzje w magazynach audio. Nie wiem co w tym prowokacyjnego. Reszta to euforia sobotniego wieczoru chyba ;) Pozdrawiam i wzajemnie miłego wieczoru życzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki dzisiaj przyszły (na moją prośbę, żeby były w poniedziałek), w międzyczasie nie dostałem żadnej wiadomości e-mail o dostawie, myślałem, że dopiero dzisiaj zostaną wysłane. Opakowanie od słuchawek nie było ani zaplombowane ani zafoliowane, więc mam egzemplarz z ekspozycji, ale byłem tego świadom zamawiając je. Również nie dostałem drugiego kabla, a oprócz tego nie dostałem żadnego dowodu zakupu (napisałem już e-mail do nich, czekam na odzew). Pierwsze wrażenia z słuchawek pozytywne. Dodatkowo ciekawe, że nie naliczono mi tego kodu rabatowego : P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w opakowaniu niema żadnego wykazu co powinno znajdować się na wyposażeniu ? Zwykle coś takiego jest. W sprzedaży mogą być różnie zestawy różniące się wyposażeniem. Czasem producent obniżając cenę ogranicza również wyposażenie  lub w sprzedaży znajdować się mogą zestawy z wyposażeniem bonusowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...