Skocz do zawartości

Amplituner czy wzmacniacz


Insert

Recommended Posts

Witam,

Rozważam zakup używanego amplitunera Onkyo TX-8050 lub wzmacniacza Denon PMA 720 ew. Pioneer A-30. + DAC Fiio D03k. (do 700 zł)

Czy ktoś z forumowiczów ze względu na swoją wiedzę i doświadczenia byłby w stanie powiedzieć mi czy wspomniane Onkyo jakościowo pod względem Stereo wypada tak samo jak wspomniane wzmacniacze i w zasadzie nie ma większej różnicy na który sprzęt się zdecyduję ?

Czy DAC wbudowany w Onkyo jest znacznie lepszy od zewnętrznego Fiio D03K ?

W moim przypadku źródłem dźwięku często będzie TV i telefon,  podłączony w zależności od możliwości amplitunera/wzmacniacza. Zależy mi też na basie, z tego co czytałem pod tym względem z tej 3 najlepszy byłby Denon

Kupując Onkyo mam w zasadzie wszystko w jednym, pytanie tylko czy nie kosztem jakości

Totalnie się na tym nie znam i nie mam porównania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kolumn to jeszcze nie kupione ale na pewno będą to jakies białe monitory (podlogówki odpadaja) na dzień dzisiejszy jestem prawie zdecydowany na Dali zensor 3 ewentualnie Zensor 1 (jeśli trafiłyby się dużo taniej, bo 3 już trochę przekraczają budżet)

Pomieszczenie 22 m2

Muzyka - w zasadzie wszystko po trochu poza metalem i mocnym rockiem 

Niestety mam też taką  przypadłość, że oprócz grania musi to również wyglądać i trafiać w moje gusta :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...