Skocz do zawartości

Yamaha Avantage RX-A3030


Krzysiek Seczek

Recommended Posts

11 godzin temu, tomek4446 napisał:

Tak wczoraj dość sporo czytałem i zarazem myślałem o wszystkich tych opcjach z kinem domowym. Wiem jedno mam już spory mętlik w głowie. :) Kupując w miarę dobre kino i potem wzmacniacz to wydatek około 5-6 tys. bez kolumn oczywiście. Czy to będzie grało tak jak bym chciał nie mam pojęcia. Natknąłem się wczoraj na coś takiego jak YAMAHA R-N803, amplituner stereo.  Z waszych opinii jak i internetowych gra to dość zacnie, a zarazem posiada wszystkie opcje sieciowe. Nie jest to kino i tutaj zaczynam się głęboko zastanawiać czy to jednak nie będzie lepsze rozwiązanie. Oglądam filmy, ale zazwyczaj wieczorem więc te efekty kinowe nie są wystrzałowe i nie brakuje mi ich chyba. Bardziej jak wspominałem wolę z żonką posłuchać muzyki ale mam teraz ochotę na coś z wyższej półki. Jest jeszcze druga opcja , dobry wzmacniacz i do tego odtwarzacz sieciowy. Taki zestaw znalazłem za około 5 tys PIONEER N-30AE A-50DA. Tutaj chyba zbaczam do innego działu :) 

 

 

Edytowano przez Krzysiek Seczek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...