Skocz do zawartości

Amplituner do Dali Zensor 3 + 1 + Vocal


proper

Recommended Posts

Witam

Stałem się posiadaczem kolumn Dali Zensor 3 + 1 + Vocal.

Jaki amplituner kupić do tego zestawu. Dysponuję kwotą do 2000 zł.

Zestaw ma być używany filmy 70%/ muzyka 30%. Zależy mi też na obsłudze Spotify i radia internetowego. Telewizor mam FullHD, filmy głównie 5.1 DD/DTS.

Pokój  w którym będzie to grało ma 24m².

Z góry dziękuję za  propozycje. 

Edytowano przez proper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

moim zdaniem najlepszą opcją będzie amplituner Onkyo TX-NR686. Z upustem forumowym niewiele przekroczysz założony budżet, a masz bardzo nowoczesny, w pełni wyposażony i najważniejsze bardzo dobrze współpracujący z kolumnami Dali amplituner. 

Zapraszam na odsłuchy oraz indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Sprzęt zakupiony, dzięki za polecenie. 

Dziś udało mi się wszystko podłączyć i muszę przyznać, że jest lepiej niż się spodziewałem.

Tylko że mam mały niedosyt basu. 

Jaki subwoofer by pasował do tego kompletu (nie zaduży, żeby sąsiedzi mnie nie znawidzili:)). Da rade ogarnąć za ok 1000-1200?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwile chwile uściślijmy.

Starsze modele S10 oraz S10EQ to nie to samo. Nie tylko różnią się kalibracją. Ale całą konstrukcją suba. Błędne nazewnictwo ze strony ELACA. EQ jest znacznie lepszy.

Model Debut 2.0 to następca modelu S10! Z kolei 3010 to właśnie Debut 2.0 następca modelu S10EQ. ELAC nieco pomieszał modele stąd ten problem.

Chciał zrównać czy usystematyzować nowsze konstrukcje z starszymi 2030, 2050, 2070 i nowym 3070.

 

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...