Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Tannoy Mercury M1


Ponczek

Recommended Posts

Hej,

poszukuję wzmaka do tytułowych kolumn. Budżet 700 złotych. Zasadniczo przez kilka dni ogrywałem je z Rotel RA-500 i było super, niestety wzmak buczał jak stara lodówka oraz przy 1/3 głośności "brzęczał" na prawym kanale. Następnie zaopatrzyłem się w Cambridge Audio A1 V3, technicznie rewelacyjny, niestety brzmienie nie przypadło mi do gustu - zbyt płytki bass, zbyt niska góra :)

Zastanawiam się nad:

1. Marantz PM 250

2. Marantz PM 400

3. Rotel RA-920 AX

4. Marantz PM-35

Oczywiście nie ograniczam się tylko do tych modeli, więc jestem otwarty na propozycje. Może sami macie Tannoye M1 i napędzacie je czymś co warto polecić :) Z góry bardzo Wam dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz lub zadzwoń do naszego kolegi forumowego @Pumpurek. Prowadzi komis audio. Bezpiecznie możesz przetestować kilka wzmacniaczy. Sprzęt sprawdzony, gwarancja, i co najważniejsze masz możliwość sprawdzenia wzmacniacza w domu. Jak nie podpasuje odsyłasz, bierzesz inny. Płacisz tylko za przesyłki i równowartość sprzętu. Możesz też dopłacić różnicę i wziąć coś lepszego, droższego.

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...