Skocz do zawartości

Soundbar dla PS4 i XO


helganin

Recommended Posts

20 godzin temu, 1Ender napisał:

Jaki duży pokój? Za 1500-2000 można złożyć bardzo fajne stereo do filmów i gier no i muzyki ? 

Pokój 25m ale od tv siedzę ok 2.5m. Pokój jest jak litera L więc metrów bym liczył mniej. Podaj o jakim sprzęcie myślisz, chciałbym oczywiście jak najtaniej ale myślę że maksymalna kwota jaką na to chce przeznaczyć to 2200zł Czym mniejszy sprzęt tym lepiej :P Nie będę głośno słuchał, takze duza moc mi nie potrzebna.

 

3 godziny temu, rafalik1 napisał:

Jak możesz dołożyć zerknij na JBL 3.1 sprzęt wymiata słuchałem u znajomych wiadomo nie jest tak czysto jak w zestawie stereo ale za to czuć moc ;) 

Tak właśnie widzę że w granicach 2000zł to tylko JBL polecaja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tv do miejsca gdzie siedze to jest ok 180-200cm. Rysunek na szybko w paincie :)

Tam gdzie jest xbox stał komputer stacjonarny ale musiałem go wywalic i kupić laptopa bo nie ma juz miejsca. Do TV podłączone jest 5 konsol :)
Pod tv mam 2 półki i jeśli sprzet nie wymaga obiegu (dużego) powietrza to tam jest miejsce :) 

Bez tytułu.jpg

Edytowano przez helganin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, 1Ender napisał:

Spróbuj odsłuchać przed zakupem ? 

W Media Markt była możliwość zwrotu do 30 dni. W innych sklepach dopytaj w MM też ?. Po około 2 tygodniach będziesz wiedział czy to jest to czego szukałeś. W razie czego oddasz. Zostaw sobie furtkę. 

Pozdrawiam 

Małe miasto ale mam media expert. Nie, nie szukałem tego ale to max co mogę teraz mieć. Lat temu kilka był amplituner pioniera z tonsilami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Może jeszcze raz :P
Złóżmy ten zestaw stereo ale oparty o zasadę jak najmniejszy aby mało miejsca zabrał a ja jakoś stanowisko gracza sobie dopasuje. 
Wymagania żeby było tanio ale dobrze no i co powtarzam do cichego słuchania. Głównie do gier.

Czytałem o tym soundbarze że jest średni i są trzaski a ja nie lubię kupować średniego sprzętu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, 1Ender napisał:

Jak to ma grać? Opisz dźwięk jaki lubisz.

yyy hmmm

Nawet nie wiem jak odpowiedzieć na to pytanie :P Ma grać cicho i czysto ze słyszalnym bassem.

13 minut temu, 1Ender napisał:

Budżet 1500-2000 zł? Co będzie źródłem? 

Budżet może być taki. Źródło to optyczny kabel z samsung one connect mini (takie jak tutaj: link), ewentualnie można każdą konsole z osobna łączyć PS4, XO, PS3 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By grało cicho i dużym detalem, i basem wzmacniacz musi być wydajny prądowo. 

Źródło, czyli to z czego będzie "puszczana" muzyka. Kabel nie jest źródłem. ?? Przykładem źródła może być: radio, gramofon, magnetofon, laptop, dac, odtwarzacz CD, chromcast (muzyka z serwisów muzycznych np Tidal, Spotify) itd. 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, 1Ender napisał:

Kabel nie jest źródłem. ?? Przykładem źródła może być: radio, gramofon, magnetofon, laptop, dac, odtwarzacz CD, chromcast (muzyka z serwisów muzycznych np Tidal, Spotify) itd. 

Napisałem z kablem jak chce to podłączyć i z czego. Konsole podłączone są do one connect mini i z tego chce mieć dźwięk. Czyli źródło to konsole PS3, PS4, XO, co oczywiście wyżej napisałem :P

Myślałem jeszcze żeby do tego dokupić Rega P1 i zamknąć się w 3000zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...