Skocz do zawartości

Atoll in80 a Yamaha r-n803d


Krzyś

Recommended Posts

Witam serdecznie. Szukamy na prezent wzmacniacza do STX electrino 500. Ma to być prezent . Kolega posiada stx 500( zobaczył je u mnie?) i postanowiliśmy mu kupìć na urodziny resztę(mam nadzieję, że tego nie będzie czytał). U mnie gra Yamaha R-N803, ale nie chcemy dublować, a on lubi "klocki". Tylko pytanie, czy On zauważy różnicę w jakości( nie może mieć "gorzej" niż ja). Padła propozycja ATOLL in80--czy będzie to dobrze grało?? Pozdr.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź kolegę na odsłuchy, pod pretekstem że chcesz zmienić sprzęt i chciałbyś usłyszeć jego zdanie. To co mu się spodoba kup. Bo takie doradzanie co lepsze nie ma sensu. Dlatego, że każdy ma inny słuch i gust. To co podoba się mnie, nie koniecznie spodoba się Tobie czy koledze. 

A tak na marginesie fajnie mieć takich kolegów ??

I na koniec jaki budżet, wielkość pokoju kolegi oraz czy dopuszczasz zadbany sprzęt używany?? Zyskałbyś lekko dwie klasy wyżej. ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luxman od kolegi @Pumpurek masz możliwość zwrotu, wymiany, gwarancja, sprzęt sprawdzony. Bardzo dobra opcja na przyszłość jak nie podpasuje dźwiękowo.

Chromecast 3 lub ultra + dac nostromo. 

Pozdrawiam 

Chromecast załatwi sprawę netu, mam używam bardzo fajne urządzenie. Szczerze polecam. 

PS. Przed zakupem skontaktuj się z kolegą @Pumpurek by dogadać szczegóły ewentualnej wymiany. W sumie nic nie ryzykujesz. A jak Luxman się nie podoba wypożyczyć coś co Tobie będzie pasowało wyglądem. Bo Luxman swoje lata ma... 

Edycja: Wystawiony model Luxman Lv-117 ma wbudowany dac. Więc masz kawał porządnego pieca z daciem i świetny dźwięk. Mocy napewno Ci nie zabraknie. 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...