Skocz do zawartości

NAD C368 czy Bluesound Powernode 2


rumixx

Recommended Posts

19 minut temu, Q21 napisał:

Dźwiękowo zdecydowanie lepiej zagra NAD C368, to klasyczny dobry wzmacniacz.

No to zamieszczam zdjęcie wzmacniacza w PowerNodzie i NAD C368. Wskażcie 10 szczegółów którymi różni się "klasyczny" wzmacniacz od nieklasycznego (jak rozumiem) Noda.

399650601_NADPower.jpg.5b4053c540636e99c2ed4fdbf35f6868.jpg

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zamieszczam zdjęcie wzmacniacza w PowerNodzie i NAD C368. Wskażcie 10 szczegółów którymi różni się "klasyczny" wzmacniacz od nieklasycznego (jak rozumiem) Noda.
399650601_NADPower.jpg.5b4053c540636e99c2ed4fdbf35f6868.jpg
Ale to jest na oko 1/4 zwartości NADa. Oba mają te same/podobne moduły Hypex i Twoje zdjęcie tylko to pokazuje. Biorąc pod uwagę mikrą obudowę PowerNode to raczej całość NADa tam nie wejdzie.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twórzcie legend miejskich. Waga NADa jest ponad pięciokrotnie większa, objętość obudowy również(to nie Audionet - płyty granitowej tam nie ma). Nawet jeśli jest pusta w połowie to nadal ciężko zmieścić ją w PowerNode, który ma przecież jeszcze moduły Bluesound, które w bazowym NADzie trzeba dodać. Zdjęcie modułu Hypex o niczym nie świadczy.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie. 
Obudowa nie świadczy o niczym. Waga? Może. Słuchałeś? W ślepym teście wskarzesz który? 
Ja i tak stawiam na nada. 
Piotr
Chodzi mi tylko o to, że kolega pokazał zdjęcie małej płytki Hypexa(która pewnie występuje w modelach innych producentów) i twierdzi, że całe urządzenia są takie same. Ja miałem Vicka SV129 z aluminiowym frontem, który ważył 10 kg ale miał trafo na 1/4 objętości a wagowo pewnie jeszcze więcej. To co oni z NADa dali w tej obudowie skoro bebechy Node ważą nieco ponad kilogram? NAD i Bluesound mam w dużym poważaniu ale tu na oko widać, że jest mało prawdopobne, żeby to były identyczne urządzenia, Node musiałby mieć ze 4 piętra płytek, żeby to zmieścić.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, dzarro72 napisał:

Chodzi mi tylko o to, że kolega pokazał zdjęcie małej płytki Hypexa(która pewnie występuje w modelach innych producentów) i twierdzi, że całe urządzenia są takie same. Ja miałem Vicka SV129 z aluminiowym frontem, który ważył 10 kg ale miał trafo na 1/4 objętości a wagowo pewnie jeszcze więcej. To co oni z NADa dali w tej obudowie skoro bebechy Node ważą nieco ponad kilogram? NAD i Bluesound mam w dużym poważaniu ale tu na oko widać, że jest mało prawdopobne, żeby to były identyczne urządzenia, Node musiałby mieć ze 4 piętra płytek, żeby to zmieścić.

Drogi Kolego, nigdzie nie napisałem, że oba urządzenia są "takie same" lub "identyczne". Czytaj uważniej moje posty. Moja uwaga dotyczyła jedynie nieuprawnionego moim zdaniem (by nie powiedzieć bezsensownego) przeciwstawienia PowerNodowi wzmacniacza C368, bo ma on być rzekomo od Noda bardziej "klasyczny". Pokazałem, że akurat moduł wzmacniacza (power amplifier) jest w obu urządzeniach identyczny, a cała "klasyczność" C368 wyraża się jedynie w wymiarach jego obudowy (przepisowe 435 mm) i materiale z którego jest wykonana (blacha).

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...