Skocz do zawartości

Wymiana amplitunera do 1200-1400 zł


Dawid Szumilas

Recommended Posts

Witam

Noszę się z zamiarem wymiany mojego amplitunera (onkyo sr606) na coś mocniejszego bo wydaje mi sie, że od 2/3 skali głośności już zaczyna przegrywać z kolumnami (fronty to Jamo s 708 a na tyłach są fronty z Vardus 300). Muzyka i filmy w proporcjach 50/50, muzyka klubowa. Do tego posiadam subwoofer SVS NSD 12. Muzyki słucham w trybir stereo z użyciem subwoofera. Metraż to 20 m kw. Źródło to PC połączony toslinkiem. Poszukuje sprzętu używanego. Nie zależy mi na pierdołach w ampli, najważniejsza jest jakość dźwięku i trochę dekoderów do kina, no i by ogarnął te kolumny. Pozdrawiam

Edytowano przez Dawid Szumilas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Onkyo 606 z zestawem Mission m34i 5.0 sub JBLe150 przy 25m2 i nie miałem takiego odczucia ,że jest za słaby.

Jak coś mocnego to tylko Onkyo seria 8 lub jeszcze lepiej 9.  Opisz wrażenia jak już przyjdzie sprzęt bo sam kiedyś chciałem wymienić na Onkyo 8XX ,a skończyło się na Yamaha 683 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te tyły to taki plan na przyszłość (zmieniłem fronty na Jamo i chcialem je jakoś wykorzystać) aktualnie są te malutkie z zestawu Vardus 300. Te Jamo są trudne trochę dla wzmacniacza bo wg producenta mają 6ohm a w testach wychodzi, że bliżej im do 4. A onkyo s875 lub 809?

Edytowano przez Dawid Szumilas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...