Skocz do zawartości

MarcKrawczyk

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dziękuje Piotrze,

A gdyby upierać się przy DAB+ (trójka podobno słabo nadaje w internecie) to nie lepiej onkyo 8250?

Słucham głównie winyli roxy music, bryan ferry, dire straits, leonard cohen, tom petty, ale także rem, the cure, a czasem i sisters of mercy.

Tak czy siak to jakie dobrać do nich kolumny podstawkowe, aby nie dokładać kolejnego tys.

Marcin 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci na możliwie najwyższej jakości dzwięku i możesz zrezygnować z odtwarzacza CD, spójrz proszę na zestaw Onkyo TX-8250 z kolumnami Heco Aurora 300 lub TX-8250 z Indiana Line Tesi 261. Onkyo ma pełne wyposażenie, dźwiękowo jest wyraźne lepsze od PianoCraft, w połączeniu z jednymi z powyższych kolumn zapewni Ci naorawdę dobry klasowo dźwięk.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz indywidualne wyceny zestawów które nie są prezentowane w promocyjnych pakietach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba za s4home mam typowy paradoks kupującego: "Jestem laikiem, szukam sprzętu audio, ale im więcej czytam tym mniej wiem".

propozycje:

1. Onkyo TX-8250 z kolumnami Heco Aurora 300 za 2.999,00

2. YAMAHA R-N602 + HECO AURORA 300 W za 3.099,00

dylematy:

lepiej DAB+ w onkyo, czy może jednak yamaha bo bardziej naturalne brzmienie?

jak już onkyo to dołożyć i wziąć 8270, bo ma HDMI i bym podłączył CD z PS4, czy może jest jakiś inny pomysł na to podłączenie - USB/cinch???

spać nie mogę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, 1Ender napisał:

@Q21 a może dla odmiany zaproponujesz wzmacniacz i do tego coś do sieci? Będzie jeszcze lepiej i jeszcze bardziej klasowo ?

Pozdrawiam 

Racja, byłoby to lepsze połączenie, ale trudno będzie zmieścić się w budżecie. Przykładowo taki zestaw NAD C326 BEE z Yamaha WXAD-10 i Heco Aurora 300 lub np. równie ciekawe a tańsze Pylon Audio Pearl Monitor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcKrawczyk

Nie przejmuj się mi też świetnie grający wzmacniacz przeszedł koło nosa, bo nie podobał się mojej żonie ????

Ale to jest tak jak w domu estetka??

Czysty Wzmacniacz + Chromecast, ale to moje zdanie. A jak Tobie odpowiada wszystko mający ampli, to bierz!! Ja wychodzę z założenia, po co płacić za bajery, których nie wykorzystam. 

Pozdrawiam 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak potrzebujesz klocka bezproblemowego i będziesz słuchał na zasadzie "ciesze sie muzyką i funkcjonalnością" to bierz amplituner.
Jak chcesz sie bawić w wymianę klocków, eksperymenty brzmieniowe i sluchac muzyki szukając szczegółów i próbując poprawiać jakość to skladaj z klocków.





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i odsłuchałem. zamiast odpowiedzi coraz więcej niewiadomych.

Jeśli zostajemy przy Yamaha 602 to jakie kolumny?

Brzmienie z tesi 262 zdecydowanie bardziej przestrzenne i głębokie, choć na początku wydawało mi się oschłe i za bardzo brzęczące. jakby lepiej nadające się do spokojnego roxy music i sade niż dynamicznego sisters of mercy'

Po zmianie na elac debut 5 wszystko się wypłaszczyło i  zaczęlo pobrzękiwać - dźwięk kompletnie nie dla mnie.

Jeśli miałbym ok. 4 tys. to wziąłbym 602 z Indianami tesi 262, ale znalazłem w sieci dali zensor 3 : https://www.richersounds.com/promotions/xmas-speakers/dali-zensor-3-light-walnut-soc.html

wychodzi nieco ponad 1 tys. za parę, a może połaczyć je z 602?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...