Skocz do zawartości

Wzmacniacz do 1000zl


Adejan

Recommended Posts

Witam.

Jestem poczatkujacy jesli chodzi o audio. Czy mozecie poradzic jaki uzywany wzmacniacz do 1000zl. (£200) informacja ze mieszkam w Anglii gdyz byc moze ten rynek audio sie troszke rozni od PL.

Pokoj okolo25m2

Obecnie posiadam 2 x celestion f30 i 2 x f20

Subwoofer magnat 301a

Av receiver pioneer sc 2023 k

Bardzo Stary wzmacniacz JVC ktorego chce wymienic

Slucham glownie spotify 320kbps lub deezer sporadycznie ogladam filmy

Lubie muzyke deep house oraz roznego rodzaju nastrojowo-relaksacyjna glownie z glebszym basem

Chromecasta hdmi mam podlaczonego do av receivera z ktorego poprzez preout mam podlaczony wzmacniacz a do niego kolumny. Subwoofer nie leci przez wzmacniacz choc pracuje razem z frontami gdyz jak pisalem lubie bass (nie jakis trzesacy szyby ale wyraznie glebszy)

Dzieki za pomoc

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adejan  Poszukaj Cambridge A5, Cambridge A500. W Polsce kupisz za około 500-600 zł. To dobre wzmacniacze, bardzo melodyjne. Zagrają dobrze z większością kolumn. Twoich kolumn nie znam. 

Napisz maila lub zadzwoń do naszego Kolegi @Pumpurek. Prowadzi komis używanego audio. Może zgodzi się wysłać do UK. To miły i konkretny człowiek. Wysyłka nie powinna być droga. 

 

Pozdrawiam 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...