Skocz do zawartości

DAC do encore rockmaster OE


Gacex

Recommended Posts

Witam. Zakupiłem do moich słuchawek Audiotrak Maya U5, ale nie jestem zadowolony(wokale były bardzo wygłuszone).  Mam zamiar dołożyć więcej pieniędzy i zastanawiam się nad Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, S.M.S.L M3 lub jeżeli nie ma ogromnej różnicy FIIO E10K OLYMPUS 2 .
Nie jestem jakimś audiofilem. Będę słuchał na komputerze głownie. Gatunki muzyczne przeróżne - mocny metal,muzyka elektroniczna, czasem nawet lubię muzykę klasyczną sobie puścić, muzyka folkowa i Britney Spears :). Słuchawki jak napisałem w tytule. Cena maks 400 zł. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci to da? Dac kupujesz u producenta, płacisz. Na drugi dzień odbierasz w domu. Kupiłeś już jedno urządzenie z którego nie jesteś zadowolony. Kolejne takie? A jak ze zwrotem dodałeś, czy masz je w domu? 

Przy zakupie na odległość możesz zwrócić. A w sklepie stacjonarnym to tylko dobra wola sprzedawcy. No chyba że w sklepie dla idiotów. Tam masz 30 dni na zwrot. 

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem niestety już nie ma :(, ale w mp3store jest za 270 więc przedzwonię jutro i zapytam się czy jest dostępny i zobaczę.

//Edit
Przedzwoniłem jednak dziś i w mp3store tez nie ma :/ dziwne, bo na ich stronach jest napisane, że są dostępne.

Edytowano przez Gacex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...