Skocz do zawartości

Słuchawki wokółuszne do około 150zł


Recommended Posts

Witam poszukuję słuchawek wokółusznych zamkniętych bądź półotwartych do kwoty około 150zł. Od słuchawek oczekuję żeby były w miarę wygodne. Dźwięk hmm... nie wiem tak to dokładnie określić lubię jak bas potrafi zejść nisko i dobrze wybrzmiewać, góra również jest dla mnie dość ważna, wiec słuchawki prawdopodobnie powinny grać na planie V, o ile się nie mylę. Źródłem dźwięku będzie Marantz PM-40. Gatunki muzyczne jakich głównie słucham to: rock, rap, rapcore, czasem zdarzy się jakaś muzyka elektroniczna itp. wykorzystywał bym je także do oglądania filmów. gry możemy odsunąć na dalszy plan. Obecnie używam słuchawek dousznych Snab Overtone EP 101m oraz sporadycznie Sony MDR XB500 wcześniej używałem Philips SHL3060. Zastanawiam się nad trzema modelami słuchawek: Superlux HD669, ISK HP2011, SNAB Overtone HS42m. Myślę, że HD669 odpadną z powodu wygody, ale na ich miejsce mogą wejść HD660 choć te mi się już nie do końca podobają. Obecnie nie mogę określić, które słuchawki bardziej mi odpowiadają, przy ISK wykonanie mnie lekko zniechęca a w snabach sam już nie mam pojęcia może z lekka materiał, ale patrząc z innej strony dzięki niemu są prawdopodobnie wygodniejsze. Wiem, że budżet nie pozwala na jakieś szaleństwa, więc gorąco proszę o dobrą radę przy tym "trudnym" wyborze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...