Skocz do zawartości

Słuchawki bluetooth (nauszne) do 400 zł


Recommended Posts

Cześć,

poszukuję słuchawek nausznych, bluetooth do około 400 zł. Czytałem kilka recenzji, oglądałem i znalazłem kilka (chyba) ciekawych modeli.

Audio-Technica ATH-M40X

Marshall Major III BT

Sennheiser HD 4.40 BT

Gatunki, których słucham to m.in Rock, rap, pop - Ogółem wszystkiego, co wpadnie w ucho, Trochę muzyki instrumentalnej, tzw. "Epic music". 

Słucham muzyki głównie w komunikacji, na ulicy, drodze do pracy etc. Mógłby mi ktoś, coś polecić do tej kwoty? 

Dzięki z góry.

@ref

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Marshall Major III to bardzo ładne, designerskie słuchawki lecz jeśli chodzi o jakość dźwięku odstają od pozostałej dwójki.  Audio Technica M40X to brzmienie z mocną podstawą basową i byłoby to bardzo dobre połączenie gdyby nie fakt, że są to słuchawki na kabel. 
Najlepszym wyborem byłyby Sennheiser HD 4.40bt, które nie zrywają połączenia oraz charakteryzują się bardzo dobrze kontrolowanym dołem oraz delikatną górą. Są to słuchawki bardzo uniwersalne i dobrze tłumiące dźwięki zewnętrzne. Mamy bardzo dobrą cenę na ten model.

 

Pozdrawiam
Szymon

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...