Skocz do zawartości

Heco Aurora 700 + wzmacniacz?


micbiels

Recommended Posts

Jest nieznaczna różnica w odsłuchu pomiędzy obydwoma modelami. Na pewno godna sprawdzenia przed zakupem.

Proponuje zrobić test porównawczy w którymś ze sklepów i powinieneś wyłapać różnice. 8270 gra w mojej opinii minimalnie bardziej szczegółowo, detalicznej, jaśniej niż 8250.

 

Edytowano przez Yatza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest różnica minimalna to napisałem,  że minimalna. Ale jest.

Gdyby była mega różnica to bym napisał. 

Przeciez nie porównujemy brzmienia flagowych kolumn jednego z topowych producentów z brzmieniem „komunijnego dwukaseciaka”...

?

Ja różnice na kożyść 8270 wyłapałem i wybrałem ten model, mimo ze nie używam na ten moment HDMI.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pytanie mam jeszcze odnośnie pojęcia impedancji.

1. Heco podaje, że Aurora 700 maja od 4 do 8 ohmów

2. Onkyo TX-8270 można zgodnie z instrukcją ustawić na 4 ohmy lub wszystko inne różne od 4 ohmów. Jak wtedy zgrać to z HECO? Którą opcję wybrać? Oglądając na youtubie kanała reduktorszumu pojawia się tam informacja, że jeśli producent kolumn podaje 4 - 8 ohmy to należy traktować je jako 4 ohmowe.

3. Jak ustawienie wzmacniacza wpłynie na jakość muzyki? Jest różnica w tych 4 lub 8 ohmach? Szczerze, czym więcej o tym czytam tym mniej wiem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...