Skocz do zawartości
ald890

Wzmacniacz słuchawkowy do 1500zł

Recommended Posts

6 minut temu, Janusz Duryn napisał:

Bez logowania jest tu też, ten sam.

https://www.facebook.com/marketplace/item/173181786897323/

Nie chcesz wcześniej wypożyczyć i posłuchać z Audeos, nie powinno być z tym problemu.

na pewno tak zrobię bo w ciemno taką kasę wydać to strach tzn ze mi nie podejdzie bo ze to dobry sprzęt to nie mam wątpliwości.

znalazłem taki test:

http://hd-opinie.pl/11940,aktualnosci,prawdziwy-diament-burson-conductor-v-2.html

gdzie testujący ma ten wzmak co ja MF, i go bardzo chwali bardzo, ale z bólem serca uznał wyższość :) no ale różnica w cenie jest i to znaczna. Nie ukrywam, że budowa wewnętrzna Conductora V2 strasznie do mnie przemawia . mega solidna, normalnie jakby dual mono we wzmacniaczu słuchawkowym grającym w klasie A, a w domu wieczorową porą ni jak tylko słuchawki. pewnie wiesz o czym mowie.

Informuj nas tu o postępach w sytuacji.

Tak jest
1. Jestem w kontakcie ze sprzedającym
2. Szukam do posłuchania
3. Odkładam kasę
4. ....
Kurcze integrę mozna kupić za tą kasę używana niezłą, no ale jak się chce coś "the best" to trzeba wysupłać grosza

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

2. Pisz do Audeos, z Miłoszem można się spokojnie dogadać w sprawie wypożyczenia.

Ok. Sprawdzałem na ich stronie i niestety mają zaznaczone że BCv2 nie mają na stanie
Ale odezwę się do nich.

Moje Grado PS500 mają 32 ohm'y więc co do wysterowania nie będzie żadnego problemu, chodzi o barwę, głębia scenę bas ...

3 minuty temu, MarcinBest napisał:

Ok. Sprawdzałem na ich stronie i niestety mają zaznaczone że BCv2 nie mają na stanie
Ale odezwę się do nich.

Moje Grado PS500 mają 32 ohm'y więc co do wysterowania nie będzie żadnego problemu, chodzi o barwę, głębia scenę bas ...

Synergia ze sprzętem musi być optymalna, to musi wchodzić do mózgu jak nóż w masło.