Skocz do zawartości

Zestaw stereo


Wszsikor

Recommended Posts

Witam 

Na początku miał być soundbar... już prawie kupowałem. Ale po odsłuchaniu soundbarów i  stereo zapadła decyzja o zakupie stereo. I tu przydałaby się pomoc. Budżet jakim dysponuje to 3 tyś, Będzie to mój pierwszy zestaw i moja wiedza jest dość ograniczona ;) Stereo będzie grało w salonie 30m2 , na potrzeby TV i muzyki. Czasem PS4.  Nie słucham muzyki wyjątkowo głośno, także to nie jest dla mnie takie ważne. Lubie czyste i głębokie brzmienie z wyczuwalnym basem, typowo amerykańskie ;)  Dobrze gdyby zestaw fajnie sprawował się podczas oglądania filmów bo do tego też będzie służył.

Poczytałem poszperałem popytałem i swoje propozycje mam.  Chodzi mi po głowie amplituner Onkyo TX-8250  lub Pioneer SX-N30AE z kolumnami Polk T50. Czy to jest dobre zestawienie??  Jeden ze sprzedawców polecił mi też taki zestaw Onkyo 8220 lub Yamaha n303d plus Audio pro avanto fs 2.0. Czy ma to sens żeby zejść z klasy ampitunera a nabyć lepsze kolumny?

Za każdą podpowiedź czy sugestię będę  wdzięczny,  jak już mam wydać więcej kasy to niech dobrze to gra ;)

Salon.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dość kontrowersje podejście do tematu co wybrać lepsze kolumny i gorszy wzmacniacz.

To jest moje zdanie i 95 % tutaj uważa odwrotnie. Otóż napiszę tak, średnie kolumny i jak najlepszy wzmacniacz i źródło. Do Ci to dużą frajdę ze słuchania z kolumn wyciśnie wszystko to co najlepsze, ale może (nie musi) pokazać niedoskonałości kolumn. Tak więc wybór zostawiam Tobie. 

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie Pioneer SX-N30AE lub Onkyo TX-8250 z Polk Audio T50 to dobre połączenie. Zapewni mocny, szybki i dynamiczny dźwięk. Natomiast jeśli mógłbyś dorzucić drobną kwotę, sugerowałbym zdecydowanie do Twojego salonu Onkyo TX-8250 lub Pioneer SX-N30AE z Audio Pro Avanto FS2.0. To mocne, dynamicznie grające, szczegółowe kolumny, to kolumny które bez żadnego problemu nagłośnią Twój salon. Uzyskasz bardzo dociążony, gesty i efektowny dźwięk.

Jeśli masz taką możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Na pewno polecam Onkyo TX-8250. Posiadam od kilku miesięcy i jestem zadowolony.
Jest połączony z Monitor Audio MR6. To troszeczkę droższe zestawienie niż Twój próg finansowy.
Myślę, że jak połączysz ten ampli z jaśniejszymi nieco kolumnami niż MR6 to będziesz mega zadowolony.

Pozdrawiam
Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...