Skocz do zawartości

Jaka końcówka mocy boston acoustic a360


welur4

Recommended Posts

Witam szanowne grono 

Jak w tytule, potrzebuję pomocy w kwestii doboru końcówki mocy. Zestaw jaki mam to:

Marantz nr 1604 

2x boston acoustic a360 

Centralka heco music style central 2

2x boston acoustic a26

Sub boston asw 250

Sprzęt jest typowy pod kino i tu absolutnie zaspokaja potrzeby, natomiast przy muzyce uważam że mogłoby być o wiele lepiej. Jako że nie jestem rozeznany w temacie, proszę wypowiedzcie się czy jest jakiś sens takiej inwestycji. Będę wdzięczny za wszelkie pomysły. W grę wchodzi również wymiana ampli, choć mam wyjście pre out więc idę tą drogą. Generalnie chodzi mi o to aby wykrzesać z frontów potencjał który w nich drzemie. Obecnie brakuje ogólnie dynamiki, średnicy i dołu (takiego pazura). O ile blachy łupią dość dobrze to stopa pozostawia wiele do życzenia, wspomagam się subem więc jakoś to idzie, ale myślę że może być lepiej nawet bez niego. Budżet hm jeżeli zmieszczę w 2k to super. W grę wchodzi również używka. Pozdrowionka 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jedyna możliwość to posluchać. ?

Masz taką możliwość, by wypożyczyć. Nasz kolega @Pumpurek prowadzi komis używanego audio. Skontaktuj się z nim. Wpłacasz kaucję i wysyłka kurierem do domu. Możesz słuchać w warunkach domowych. To najlepszy sposób by się przekonać co będzie Ci odpowiadać. 

Pod spodem link

https://allegro.pl/uzytkownik/Pumpurek/wzmacniacze-i-pokrewne-koncowki-mocy-20118?showLeftColumn=true&order=pd&bmatch=baseline-n-ele-1-5-1130

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Niestety muszę Cie nieco zmartwić. Oczywiscie sens dokładania końcówki czy Integry pod amplituner poprawi w pewnym stopniu dźwięk. No właśnie w pewnym.

Boston A360 to kolumna,...... po prostu przeciętna.Wymaga nieco energi aby się rozpędzić. Dokładając integre uzyskasz więcej energi i dynamiki ale nie muzykalności. Czy opłaca się kosztem 2k? Tego nie wiem. Warto spróbować. Ale szału nie oczekuj.

 

 

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...