Skocz do zawartości

Marshall Acton czy JBL Studio Bar?


Marko_08

Recommended Posts

Witam serdecznie :)

Noszę się z zamiarem zakupu soundbara/głośnika pod TV. Chciałbym się poradzić osób z "lepszym uchem" od mojego, który sprzęcik wziąć. Dziś słuchałem tego Actona podłączonego kablem do gniazda słuchawkowego TV i jakość dźwięku dla mnie była niesamowita :) Czy może ktoś z Was ma porównanie i słuchał też JBL Studio Bar? Nie zależy mi na mega basie i na przykładzie Marshalla wiem, że subwoofer nie jest mi potrzebny - liczy się tylko jakość. Przeznaczenie - różnorodne, sport, muzyka filmy - może nieco z przewagą tego ostatniego. Ewentualnie jestem otwarty na Wasze propozycje(max. 1000zł).

Aktualnie posiadam "Creative Cambridge SoundWorks 250D", stary sprzęt, ale on głównie chyba pod muzykę jest, nie orientuję się - w każdym razie z racji małego mieszkania uderzam po prostu w minimalizm i chcę coś nowego:) Mam też delikatnie wrażenie, że nie jest to sprzęt po TV... Poradźcie mi coś, każda sugestia dla mnie cenna.

Pozdrawiam

Edytowano przez Marko_08
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marko_08 napisał:

Nie zależy mi na mega basie i na przykładzie Marshalla wiem, że subwoofer nie jest mi potrzebny - liczy się tylko jakość.

to ta jakość chyba powinna brać pod uwagę cały zakres częstotliwości, w tym niskie tony.

 

1 godzinę temu, Marko_08 napisał:

Actona podłączonego kablem do gniazda słuchawkowego TV i jakość dźwięku dla mnie była niesamowita :)

jeżeli po takim podłączeniu, jakość dźwięku zwaliła Cię z nóg, to nad czym się zastanawiasz?! :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... w sensie ten Acton jest idealny dla mnie jeśli chodzi o basy - niepotrzebny jest osobny subwoofer. Po prostu choć jeszcze nie słyszałem JBL'a na żywo , to po recenzjach w necie byłem zdecydowany na niego, dopóki nie usłyszałem Marshalla:) Zastanawiam się czy ten JBL nie będzie gorszy no... Miałem nadzieję, że może ktoś słuchał obu i udzieli mi jakiejś porady;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kuna517 napisał:

Jak kupisz przez nata to zawsze masz 14 dni na zwrot. Wiec nic nie ryzykujesz. A spróbujesz i bedziesz wiedział czy Ci pasuje. 

Na tym forum raczej nie polecają tego rodzaju sprzętu więc wątpię zeby któryś z użytkowników się z nim spotkał. Ale powodzenia w szukaniu.

No i tak będę musiał zrobić. Przetestuję i zdam relację, dla potomnych będzie gdyby ktoś kiedyś stał przed podobnym wyborem;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dnia 20.01.2019 o 04:24, Marko_08 napisał:

.... w sensie ten Acton jest idealny dla mnie jeśli chodzi o basy - niepotrzebny jest osobny subwoofer. Po prostu choć jeszcze nie słyszałem JBL'a na żywo , to po recenzjach w necie byłem zdecydowany na niego, dopóki nie usłyszałem Marshalla:) Zastanawiam się czy ten JBL nie będzie gorszy no... Miałem nadzieję, że może ktoś słuchał obu i udzieli mi jakiejś porady;)  https://thegadgetwire.com/tencent-gaming-buddy/ https://thegadgetwire.com/tutuapp/ https://thegadgetwire.com/appvalley/

to ta jakość chyba powinna brać pod uwagę cały zakres częstotliwości, w tym niskie tony.

Edytowano przez seraniz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...