Skocz do zawartości

Amplituner 5 glosników z HDMI i USB


michal40

Recommended Posts

Czesc

Szukam starszego (zdaje się że od 2011roku takie cuda były produkowane) amplitunera AV z możliwością podlaczenia 5 gloników i wejsciem oraz wyjsciem HDMI (dzwięk DTS HD z plyt Blueray), siecią Ethernet (radia internetowe) i złaczem USB (podłaczenie HDD i odtwarzanie FLAC).

Zalezy mi na mocy minimum 100W/kanał, oraz cenie na rynku wtornym max 1000zł

Które modele amplitunerow mogą spełnic te wymagania i (dodatkowo) - ktory z nich zagra najlepiej w stereo? :)

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2019 o 08:54, michal40 napisał:

Onkyo i Denon maja problemy z elektronika (padajace HDMI, nie włączajace sie ampli

Mialem onkyo 606 chyba okolo 8lat i nigdy nie mialem z nim zadnego problemu. I tez robilem na nim rozne cyrki z niewiedzy oczywiscie i mimo tego nie odmowil posluszenstwa. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast miałem jako radio Onkyo 607. Też HDMI wszystkie grały.

Kolega do tej pory używa już lat....... nie wiem Denona 4310 i też nic.

HDMI to była inna sprawa. O wstawianiu do szafek to już nikt nie pisze. O przegrzewaniu amplitunerów też nikt. Najłatwiej na forum napisać "Zepsuł się. Nie polecam". Ale czemu? Czy tp wina użytkownika to już przemilczeć.

Ciekawe czy kolega się odezwie

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 2.02.2019 o 00:47, michal40 napisał:

do zainteresowanych - poczytajcie temat na elektroda o onkyo i walce z naprawami tego sprzetu :)

Jestem zainteresowany, zapodaj.

Dnia 2.02.2019 o 14:44, modelarz01 napisał:

Ja miałem onkyo 606 i sprzedałem. I nadal polecam jeśli ktoś szuka amplitunera używanego. Nigdy nie miałem z nim żadnych problemów. 

Ja miałem 605 - w której po 10 latach przestał działać pilot. Chyba też tam napisze że nie polecam. No bo jak to.

607 - w której radio troszkę szumiało

Oraz 905 której do tej pory żałuje że sprzedałem.

U kumpli gra 8050 i 8150.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, S4Home napisał:

Ja miałem 605 - w której po 10 latach przestał działać pilot

Ja miałem problem z pilotem w 606 ale dlatego ,że tam była jakaś dziwna blokada , którą można było odblokować czytając instrukcję. Ja nie czytałem ponieważ działały mi dwa na szczęście guziki do podgłaśniana i ściszania (mi wystarczyło :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 20.01.2019 o 18:22, michal40 napisał:

Czesc

Szukam starszego (zdaje się że od 2011roku takie cuda były produkowane) amplitunera AV z możliwością podlaczenia 5 gloników i wejsciem oraz wyjsciem HDMI (dzwięk DTS HD z plyt Blueray), siecią Ethernet (radia internetowe) i złaczem USB (podłaczenie HDD i odtwarzanie FLAC).

Redtube Beeg Spankbang

Które modele amplitunerow mogą spełnic te wymagania i (dodatkowo) - ktory z nich zagra najlepiej w stereo? :)

pozdrawiam

MArantz zagra najlepiej w stereo. Yamaha oraz Onkyo w kinie. Denon jest czymś pośrodku.

Edytowano przez seraniz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...