Skocz do zawartości

Szukam słuchawek nausznych BT


Recommended Posts

Cześć 

jestem nowym użytkownikiem forum szukam

słuchawek bezprzewodowych nausznych głównie do słuchania muzyki ze smartfona itp. Budżet jaki planuje przeznaczyć to max 400zl 

Gatunki jakie slucham to głownie rock, muzyka klasyczna i czasem coś nowszego o szybkim intenstywnym

 brzmieniu. 

 

Co możecie polecić tak w ciemno technicznie, na które modele zwrócić uwagę a na które nie. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Audio Technica ATH AR3BT idealnie wpisują się w Twój opis. Są to słuchawki o energicznym brzmieniu z dobrze kontrolowanym dołem. Alternatywą mogą być Sennheiser HD4.40 bt oferujące brzmienie cieplejsze z dłużej wybrzmiewającym dołem. Mamy w tym przypadku bardziej ocieploną średnicę dzięki czemu wokale brzmią naturalniej.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jakiś czas temu stałem przed tym problemem:) Kupiłem Harman-Kardon BT, słuchawki używane, już nieprodukowane. Dałem za nie blisko 400 zł, nowe kosztowały dużo więcej. Są świetne, szczególnie do muzyki, której słuchasz (słuchamy podobnej). Co ważne, są też bardzo wygodne i dobrze wykonane. Moim zdaniem warto ich poszukać. Oooo, są nawet tu za 400 zł: https://allegro.pl/oferta/sluchawki-harman-kardon-bt-czarny-pokrowec-7787241014.  W zestawie mają nawet drugi pałąk, ja nie dostałem. Myślę, że warto ponegocjować jeszcze, ale są warte tych pieniędzy. Jeśli wygląd odpowiada i są sprawne, myślę, że się nie zawiedziesz. Tutaj masz ich test: https://audio.com.pl/testy/stereo/sluchawki/1181-harman-kardon-harkar-bt

Dobrego wyboru:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki

Kiedyś myślałem ze super słuchawkami są Beats’y lub JBL’e ale teraz po zagłębieniu się w temacie słuchawek wiem ze to tylko przereklamowane gadżety (przybajmniej w tych przedziałach cenowych)

 Już wcześniej skłaniałem się do zakupu HD 4.4BT i po przeszukaniu internetów i recenzji itp byłem w sklepie posłuchałem ich i padło na Sennheisery mam nadzieje ze będzie to dobry zakup.

choc zastanawiałem się nad modelem HD4.50BTNC ale czy aż tak potrzebna mi redukcja szumów w domu?:) może w przyszłości. 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...