Skocz do zawartości

Smukły amplituner sieciowy do Magnatów 802


mikeb9x

Recommended Posts

Witam po raz pierwszy na forum.

Przychodzę do Was z prośbą o pomoc w doborze amplitunera (lub wzmacniacza).

Główne zastosowanie - muzyka (rock, metal, progresywna), poboczne - filmy.

Do tej pory korzystałem z Denona AVR-X520BT (niestety źle dobrany 5.1 - błędy początkującego) z kolumnami Magnat Monitor Supreme 802.

Kolumny chętnie zostawię, ale amplituner potrzebuję wymienić.

Podstawowe wymagania: wysokość max 127mm (półka pod TV), funkcje sieciowe (z obsługą asystenta google), Wi-Fi, gniazdo optyczne.

Budżet - ok. 2000-2500 zł (ale mogę dopłacić za coś sensownego, albo zaoszczędzić, jeśli do tych kolumn to za dużo).

Pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z półką miałem już problem przy X520, ale rozwiązałem go stawiając amplituner obok TV 55". Telewizor zamieniłem na 65", więc już się nie mieści.

Odnośnie Yamahy wynalazłem recenzję z 2017 roku, w której jest: "At present the WXAD-10 can’t be used with a voice control assistant, although Alexa support is on the cards."
Coś się zmieniło od tamtej pory?

Na Onkyo już trafiłem w sieci. Lepiej brać Onkyo czy Pioneera SX-S30DAB? Czytałem, że to ponoć ten sam sprzęt tylko inne oprogramowanie.

Jeszcze wynalazłem coś takiego: NAD C338. Warto dopłacić prawie 1000 zł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

zdecydowanie najlepszą dla Ciebie opcją będzie wzmacniacz NAD C338. To wzmacniacz, który pod względem jakości dźwięku jest znacznie lepszy od wszystkich amplitunerów sieciowych, ma wbudowany Google Chromecast, który daje Ci pełne możliwości dostępny do funkcjonalności sieciowej, jest także smukły.

Serdecznie zapraszam na odsłuchy, porównania, wypożyczenia oraz indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...